Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Stýská se Vám po Blink-182? Zkuste “Kiss & Tell” od Angels & Airwaves

Rockový projekt Toma DeLonge, Angels & Airwaves, odehrál svou první veřejnou show, kde kluci debutovali novými písněmi jako „Rebel Girl“ a nebo třeba „The Adventure“ a “There Is“. Jedná se tak o velké turné skupiny, které bude trvat do října.

K označení začátku jejich comebackového turné vydala skupina novinku „Kiss & Tell“, které se ve videoklipu ujal Matt Thompson jako režisér.

Angels & Airwaves je alternativní rocková kapela založená Tomem DeLongem po rozpadu skupiny Blink-182. Na jaře roku 2006 vydali své první album “We Don´t Need To Whisper“. Na podzim 2007 vyšla druhá deska s názvem “I-Empire“. Na začátku roku 2010 vydali své již třetí studiové album s názvem “LOVE”. 1. listopadu 2011 vydaly svou poslední desku s názvem “Love: Part Two.” Poté 10. Srpna 2011 vyšel 4 roky očekávaný film “LOVE“.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Spolu s Tomem Delongem hraje v kapele kytarista David Kennedy, se kterým Tom již dříve hrál v kapele Box Car Racer. Bubeník Atom Willard je známý například hraním v kapele The Offspring a basák Matt Wachter hrál například v kapele 30 Seconds to Mars.
Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Americká rocková kapela blink-182 představuje parodii na populární vánoční hity. Singl “Not Another Christmas Song” doprovází animovaný videoklip, v němž členové této kapely slaví...

Hudba

“Nine” je osmé studiové album americké rockové skupiny Blink-182, které bylo vydáno 20. září 2019 společností Columbia Records a na jeho produkci se podíleli John Feldmann, Tim Pagnotta a The Futuristics. S nahráváním nové desky s novým zpěvákem Mattem...

Reklama

You cannot copy content of this page