Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Vzpomínáte na zpěvačku Agnes? Hlásí comeback!

Švédská taneční popová legenda, zpěvačka Agnes se nám pod kůži dostala s hitem „Release Me“ a stala se vítězkou soutěže Idol v roce 2005. Desku vydala až v roce 2012 ve Švédsku (nicméně to bylo jedno z nejlepších popových alb vydaných v tomto roce), a následně později byla deska vydána v jiných zemích v následujících letech.

Kromě nedávné spolupráce v hitu Avicii „Tough Love“ vydané v červnu, byla od té doby v podstatě mimo síť hudebního průmyslu.

“Nemůžu uvěřit, že se to děje. Byla jsem na cestě mimo hudební scénu, která mi trvala 4 roky, 2 měsíce a 29 dní, cestovala jsem, poznávala nová místa a tváře. Byla to taková moje bláznivá cesta. Bylo to strašidelné jako peklo a zároveň úžasné, takže mě teď čekají velké dny. Vydávám novou hudbu. Už je ale čas – první dvě písně, které přijdou věnuji tanci.”

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Novinka „Limelight“ a „I Trance“ označují Agnes jako velký návrat k hudbě. Písně společně napsala se švédskými skladately Vargas & Lagola, jenž jsou zodpovědní za práci na skladbách pro Galantis a Avicii. Nesmíme opomenout ani spolupráci s Madonnou na desce Rebel Heart, včetně titulní skladby.

Pokud hledáte něco na párty, tak tady to máte:

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page