Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Adele vydá novou desku pravděpodobně ještě tento podzim

Adele se údajně chystá vydat své nové album ještě koncem tohoto roku. Podle zdrojů časopisu PEOPLE Magazine se zpěvačka definitivně, duševně i fyzicky připravuje na propagaci nové hudby. Ještě lepší zprávou je vydání alba, to by mělo spatřit světlo světa tento rok.

Zpěvačka megahitu “Rolling in The Deep” také nedávno oznámila rozchod se svým partnerem Simonem Koneckim a očekává se, že veškeré emoce odtajní právě na nové desce. Šlo by tak o další desku od roku 2015, kterou překonala rekordy po celém světě. Hovoříme nyní o desce “25“.

Jak už známe tvorbu Adele, v minulosti veškeré její texty vyplynuly z jejího zklamání v životě a současný stav jí zajisté nasměruje do nového skládání a přinese jí tak novou sílu.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Ze slov zpěvačky nemáme očekávat, že se nové album bude jmenovat 28 nebo 29 podle jejího věku. Adele potvrdila Jamesovi Cordenovi jak další deska bude mít fyzické jméno a ne číslovku. “Toto je poslední album pojmenované po mém věku,” řekla během rozhovoru v Carpool Karaoke v roce 2015.

První vydání pilotního singlu by mělo podle médií proběhnout během října a vydání celé desky by mělo následovat hned ten další měsíc, tedy listopad.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Justin Bieber oznámil podrobnosti svého nového alba „Justice“, které vyjde příští měsíc. Záznam bude šestým studiovým albem popové hvězdy a bude následovat po albu...

Hudba

Yungblud během karantény téměř dokončil další nové album, řekl hudebník svým fanouškům. Hvězda, jehož skutečné jméno je Dominic Harrison, vydala své poslední album „Weird!“...

News

Přes Česko přejde první studená fronta, původem z Antarktidy.

News

Již o víkendu se u nás začala tvořit nízká inverzní oblačnost, ale na řadě míst se ještě rozpouštěla a alespoň v průběhu dne převládlo...

Reklama

You cannot copy content of this page