Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Dua Lipa pilně připravuje vydání druhé studiové desky

O druhém studiovém albu hitmakerky Dua Lipa se mluví čím dál tím víc a konečně prozradila, že je na vydání už skutečně čas. “Momentálně dokončuji písně v L.A. a jsem opravdu nadšená.” Jsem tak zatraceně nervózní”, a směje se u toho.

“Moje nová deska se stále žánrově nese v duchu popu, ale rozhodně je více koncepční. Měla jsem dokonce už i název, jenže ten jsem si rozmyslela. Po celkovém poslechu mi přijde deska docela dost taneční.”

“Jsem už vážně připravena! Nyní odpočítáváme, kdy vše vypustíme ven“, pokračovala Lipa.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Při otázce o tom, jaké hvězdy ovlivnily její nadcházející skládání, zpěvačka řekla, že jako motivaci poslouchala spoustu hudebníků. “Nakonec jsem poslouchal Prince, Outkast, Gwen Stefani a No Doubt.” Zní to jako taková bláznivá směsice stylů, ale já takhle tyhle věci dělám ráda”.

Kromě práci na desce, Dua Lipa zahájila prodej oblečení ve spolupráci s britskou modní značkou Pepe Jeans. Kolekce oblečení pro sezonu podzim / zima 2019/2020 bude k dispozici dokonce na jejích webových stránkách.

Dua Lipa má na kontě především hit „New Rules“, který se umístil na špičce hitparád ve Velké Británii a byla to vůbec první písnička, co vstoupila do top desítky v Americe a umístila se na 6. místě. Na Spotify byla skladba streamována více než miliardakrát.

Na Spotify má v současné době více než 28,3 milionu posluchačů měsíčně, což ji činí 47. nejoblíbenějším zpěvačkou na této službě.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Justin Bieber oznámil podrobnosti svého nového alba „Justice“, které vyjde příští měsíc. Záznam bude šestým studiovým albem popové hvězdy a bude následovat po albu...

Hudba

Poté, co Dua Lipa škádlila na nové vydání pokračování desky “Future Nostalgia”, konečně vydala první nový singl pro rok 2021 s názvem „We’re Good“....

Hudba

Jak jsme tě už informovali, tak Dua Lipa oznámila vydání a zároveň pokračování svého druhého alba „Future Nostalgia“, přezdívaného „The Moonlight Edition“. Popová hvězda...

Hudba

Dua Lipa začala škádlit na nadcházející vydání série „Future Nostalgia“ jako její pokračování. Druhé album zpěvačky dorazilo v březnu a v srpnu následovala jeho...

Reklama

You cannot copy content of this page