Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Ewa Farna a Leoš Mareš budou na čtvrteční akci obchodního centra Westfield Chodov

Ewa Farna

Zpěvačka Ewa Farna se rozhodla po celý rok 2019 omezit počet venkovních vystoupení na městských akcích a festivalech v České republice a vyrazila na divadelní turné s názvem “Málo se známe”. Předvede své písně v komornějším prostředí, byť na energii a naléhavosti neubere, dá hodně prostoru svým vynikajícím muzikantům a posluchači si ji budou moci zároveň užít vsedě. Naskytne se proto i příhodnější prostředí pro lepší interakci mezi publikem a kapelou a vytvoření intimnější atmosféry. 

Ewa se po porodu syna vrací na podia, aby dojela zmiňované turné. Zpěvačka bude dokonce i hostem na čtvrteční akci 26.září obchodního centra Westfield Chodov, kde vystoupí skupina Clean Bandit a i moderátor Leoš Mareš, který bude celou akci jak jinak než moderovat.

Vstupy na akci jsou již bohužel všechny rozdané, získat je můžete maximálně na oficiálním Facebook profilu obchodního centra, kde probíhá aktuálně soutěž.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Kdo všechno bude na akci a co se bude dít najdete v našem článku: Skupina Clean Bandit vystoupí v nově přejmenovaném obchodním centru: Westfield Chodov Praha a Westfield Chodov nabídne skupinu Clean Bandit, vstupenky jsou už pryč!
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Pro výstižné pojmenování úspěchů hudebníka Alvara Solera a jeho hvězdné hudební dráhy lze jen těžko hledat jiné slovo než senzace. Autor letních hitů jako...

News

Nejčastější otázky k cestování mimo okresy a formuláře zdarma ke stažení.

Hudba

Clean Bandit se spojili s americkým rapperem a zpěvákem iann diorem, který se narodil v Portoriku, na svém nejnovějším singlu „Higher“. Produkce se ujala...

Reklama

You cannot copy content of this page