Warning: sprintf(): Too few arguments in /www/doc/www.newster.cz/www/wp-content/plugins/wp-user-avatar/includes/class-wp-user-avatar-functions.php on line 668
Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

John Newman si do nového singlu “Without You” pozval zpěvačku Nina Nesbitt

Dlouho jsme neslyšeli o zpěvákovi John Newman za posledních několik let, ale s hity jako “Love Me Again‘”, “Come and Get It” a jeho spolupráci s Calvinem Harrisem na hitovce “Blame” se nedá jen tak zapomenout.

Je na čase přijít s něčím novým a tak do éteru pouští novinku “Without You” po boku skotské zpěvačky Nina Nesbitt. “Byl jsem také fanouškem Niny a vždy jsem s ní rád pracoval, takže to bylo to snadné rozhodnutí s kým natočit novou písničku”, prohlásil John.

A co na to Nina?: „Jsem velmi nadšená, že jsem na Johnově novém singlu, je zábavný a práce spolu nám šla úplně od ruky”.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

30.září poslali premiéru ven, zveřejnili na YouTube vizuál a teď zbývá počkat na oficiální videoklip, aby mohla písnička i do hudebních TV.
Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Duo Sigma přináší letní vibrace na svém novém singlu “High On You“, který obsahuje vokály od zpěváka a skladatele Johna Newmana. Euforická skladba prezentuje...

Hudba

Tak trochu vhodný song na dnešní den, dokud nás venku bičuje orkán Sabine - "Hurricane" je nový song, kde uslyšíme vokály Johna Newmana.

Hudba

Nina Nesbitt vydala svůj nový singl “Black & Blue” ke kterému použila vizuál s náhledy negativních komentářů od haterů. Luxusní verze jejího alba “The...

Reklama

You cannot copy content of this page