Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Justin Bieber se přiznal, že bral drogy. Poslal emoční dopis svým fanouškům

Justin Bieber se svěřil svým fanouškům jako nikdy předtím o svých zápasech s duševním zdravím, užíváním drog v minulosti, zneužíváním svých vztahů a také o vzestupech a pádech být dětskou hvězdou.

Vyjádření o svojí problémové minulosti vložil na svůj Instagram v pondělí 2.září. Píše v něm, jak díky slávě učinil samé špatné rozhodnutí vzhledem k užívání drog a jak to ovlivnilo jeho romantické vztahy.

„Začal jsem v 19 letech brát docela těžké drogy a zneužíval jsem všechny své vztahy,“ napsal Bieber. „Byl jsem zlý, neúctivý vůči ženám a rozzlobený. Dával jsem si odstup od všech, kteří mě milovali, a schovával jsem se za sebe, za své druhé já, kterým jsem se stal.

„Trvalo mi roky, než jsem se dokázal odloučit od všech strašných rozhodnutí, opravit rozbité vztahy a změnit celodenní návyky. Naštěstí mě Bůh obklopil neobyčejnými lidmi, kteří mě milují,“ pokračoval.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Kanadská popová hvězda následně poslala na veřejnost informaci o svém zasnoubením s Hailey Baldwinovou, což mu pomohlo stát se lepším mužem. “Teď následuje jen to nejlepší období mého života ‘MARRIAGE” !! Což je bláznivá nová odpovědnost. Naučíš se trpělivost, důvěru, odhodlání, laskavost, pokoru a všechny věci, které ti připadají být jako dobrý člověk”, dodal Bieber.

Celou velice intimní zprávu si můžete přečíst z Justinova Instagramu:

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Blog

Spouštíme svůj vlastní e-shop na adrese Caseshop.cz. Mrkni i ty na naší limitovanou nabídku krytů na svůj telefon.

Hudba

Justin Bieber ohlásil speciální vystoupení na Valentýna svého kompilačního alba „Journals“ z roku 2013. Při sdílení zpráv na Twitteru popová hvězda odhalila, že virtuální...

Osobnosti

Justina Biebera má řada lidí zafixovaného jako kanadskou popovou hvězdu, která na sebe strhává nemalou pozornost nejen svým uměním, ale také svými skandály. Řada...

Osobnosti

Včera Úřad vlády začal podporovat kampaň na vyvracení dezinformací o očkování na covid-19, kterou vytvořili influenceři Anna Šulcová a Jakub Gulab. Celá kampaň se...

Reklama

You cannot copy content of this page