Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Koncert Ariany Grande doprovází další komplikace. Ruší VIP setkání s fanoušky

Přečtěte si nejnovější oznámení z koncertu Ariany Grande, který se uskuteční už zítra 4.září v pražské O2 Aréně:

Na základě velkého diváckého zájmu přidává Ariana Grande koncerty v rámci svého aktuálního turné. Vzhledem k velmi vyčerpávajícímu programu a potřebě zachovat si svůj hlas a energii, bohužel jsou pro následující koncerty, včetně pražského, VIP Balíčky Meet & Greet a Soundcheck Party zrušeny.

Pro Arianu Grande je toto rozhodnutí velmi těžké a mrzí ji zklamání fanoušků, ale na svých koncertech chce podávat stoprocentní výkony. 

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Sweetener Meet & Greet – Pit Stage Right
Držitelům zmíněných VIP balíčků bude refundována část peněz a stále budou mít své místo v Pit Stage Right a obdrží dárek. Součástí tohoto balíčku bude nyní také přednostní vstup do Pit Stage Right prostoru před ostatními návštěvníky.

Sweetener Soundcheck – Pit Stage Left
Držitelům zmíněných VIP balíčků bude refundována část peněz a stále budou mít své místo v Pit Stage Left a obdrží dárek. Součástí tohoto balíčku bude nyní také přednostní vstup do Pit Stage Left prostoru před ostatními návštěvníky. 

Pro držitele obou těchto balíčků nejsou vyžadovány žádné další kroky a detaily jejich VIP registrace zůstávají beze změn. Jménem Ariany Grande se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

Zpráva pochází z oficiálního Facebooku pořadatele

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Nejčastější otázky k cestování mimo okresy a formuláře zdarma ke stažení.

News

Polní nemocnice v pražských Letňanech vystavěná kvůli koronavirové epidemii bude zrušena. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný. Záložní nemocnice v...

Hudba

Ariana Grande zveřejnila nový remix „34+35“ představující rapperku Doja Cat a Megan Thee Stallion. Grande začátkem tohoto týdne škádlila na novou verzi „34 +35“...

News

Počet nakažených skokově narůstá i v hlavním městě.

Reklama

You cannot copy content of this page