Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Melanie Martinez vydává nové album “K-12” a přijede ho představit i do Prahy

Melanie Martinez

Drive a talent vždy odlišovaly výstřední hudebnici a vizuální umělkyni Melanie Martinez od ostatních hudebníků. Účastnice talentové soutěže The Voice v pražském Foru Karlín představí 3.února 2020 právě vydanou druhou desku K-12, kterou doprovází i celovečerní hudební film. Vstupenky na koncert (895 Kč za běžnou vstupenku, 3 490 Kč za VIP + 20 Kč*) budou v prodeji od 27. září na fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.

Zpěvačka 22. dubna roku 2014 vydala svou první píseň “Dollhouse”. 14. srpna 2015 vydala Melanie album jménem “Cry Baby” s ústřední písní “Pity Party“. Další písnička jménem “Carousel” se dokonce objevila v americkém televizním seriálu American Horror Story: Freak Show.

Melanie se také objevila ve třetí sezóně americké pěvecké show The Voice, kde poprvé zazpívala píseň od Britney Spears jménem “Toxic”. Úspěch na ní nečekal dlouho, vydala debutové album a letos s druhou řadovkou vyjíždí i na zmiňované turné.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Počáteční čísla naznačují, že album K-12 bude mít úspěch v žebříčcích prodejnosti a pravděpodobně přistane v první Top 5 v Billboard 200. A to i díky natočenému hudebnímu filmu, na který se můžete podívat tady.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Grey256 patří k nejzářivějším zjevením na české hudební scéně. Jeho debut Mladej hladovek se ihned po vydání zařadil mezi nejprodávanější alba v Čechách. Těžko...

Hudba

Vánoční deska od Lany vyjde pravděpodobně ve vánočním období ještě před chystanou řadovou deskou.

Hudba

Mirai Tour 2020 slibuje halovou show v bezprostřednějším klubovém prostředí, žánrovou pestrost a neopakovatelný zážitek. Fanoušky čeká od 6. března do 3. dubna nová...

Hudba

Nezastavitelná Melanie přidává další videoklip k řadovce K-12.

Reklama

You cannot copy content of this page