Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Blog

MIXXERMUSIC – nová hudební dimenze SPUŠTĚNA!

Pokud čtete tento článek, tak jste tu dobře. Dnes od 1.září 2019 se přidal na český a zahraniční internet hudební web, který bude nabízet velké spektrum novinek ze všech koutů světa. MIXXERMUSIC bude svou jedinečnost upínat na fakt, kterým je, že dodnes nemáme v Česku web, který by psal vyloženě o nových videoklipech či singlech. Pokud se nějaký najde, neosloví tu pravou generaci.

Stránky běží pod koncovkou .com, aby jí dobře našli třeba i milovníci muziky ze zahraničí. Velkým ulehčením je rychlé přepnutí stránek MiXXeru do angličtiny v horním menu.

Web nabízí i moderní design, který je navržen tak, aby fungoval ve všech zařízeních – počítačích, notebooků a samozřejmě mobilech a tabletech. Snaží se být přehledný a ukázat čtenářovi ty nejzajímavější věci od zpěváků.

Na webu si můžete zobrazit tzv. žebříčky – například nejsledovanější videoklipy, které Vás na MiXXeru nejvíce vzali, najdete pod ikonkou blesku v hlavním menu. Dále nejčtenější články a třeba žebříček posledních novinek, které byly vydány v posledních minutách.

Reklama. Pokračuj dále ve čtení.

V testování je taky spuštěný tzv. dark mode, který je v dnešní době velice žádaný. Takže pokud přijdete večer, můžete si jedním klikem ztmavit stránku do šedé barvy.

V menu můžete především sledovat, co MiXXer postuje na svoje sociální stránky – Instagram, Facebook a Twitter. Na konci stránky taky stojí za zmínění přehled alb, které v daný měsíc mají vyjít. Každý článek můžete okomentovat přes svůj profil na Facebooku a článek sdílet několika tlačítky na různé sociální sítě.

Jelikož je web teprve na svém začátku spuštění, najdete sem tam nějaké mouchy, které se snažíme pilovat 24 hodin ke své dokonalosti. Pokud najdete cokoliv, co by jste rádi změnili nebo na cokoliv upozornili, použijte prosím v zápatí ten správný odkaz na komunikaci. Webu také pár dní bude trvat, než se žebříčky začnou generovat podle vašich návštěv a zobrazení.

MiXXer na uvítání několik dní jako poděkování nebude zobrazovat reklamy. Ovšem provoz webu nás stojí nemalé peníze, proto se v budoucnu reklamy objeví. Pokud by jste měli zájem o spolupráci a chtěli mít u nás Vaše logo či odkaz, stačí nás kontaktovat. Jako druhé poděkování Vám můžeme slíbit, že už brzy zde začnou soutěže o hodnotné ceny.

Jsme rádi, že jste na tyto stránky zavítali a budeme rádi, když si je hodíte do oblíbených odkazů a dáte nám lajky na Facebooku a Instagramu.

Reklama. Pokračuj dále ve čtení.

Tak ať se Vám tu líbí a rádi se sem vracíte 🙂

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page