Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Sam Fender: Will We Talk?

Rozvíjející se britský rocker, zpěvák a skladatel Sam Fender je absolutně vzácný talent. Nyní posílá hudební videoklip pro svůj poslední singl s názvem „Will We Talk?“.

Snímek v režii Vincenta Haycocka, uznávaného vizuálního ředitele předchozích Samových singlů, „Dead Boys“ a „Hypersonic Missiles“ v Marseille.

Tato nejnovější skladba je uvedena pro jeho nadcházející debutové album „Hypersonic Missiles“, které má být vydáno za dva týdny, 13. září prostřednictvím Polydor Records / Universal Music Canada. Připravované album bylo napsáno a nahráno přímo ve vlastním studiu Sama a bylo nahráno spolu s dlouholetým přítelem a producentem Bramwell Bronte.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Sam je jedním z moderních textových skladatelů, kteří rychle útočí na hitparády a různé hudební žebříčky. 25letý hudebník hraje každý koncert se stejným nadšením, jako by to byl jeho první koncert. Nedávno se objevil v pořadu „The Tonight Show“ jako hudební host, kde uvedl svou píseň „Will We Talk“. Toto představení znamenalo Samovo druhé americké vystoupení v USA, předtím třeba hrál v pořadu Jimmy Kimmel Live.
Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page