Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Skupina Clean Bandit vystoupí v nově přejmenovaném obchodním centru: Westfield Chodov Praha

Clean Bandit

Když se řekne Clean Bandit, měla by se Vám vybavit anglická elektronická skupina, která má na svědomí megahity jako je třeba singl “Rather Be” se zpěvačkou Jess Glyne, “Real Love” a nebo “Symphony” po boku Zary Larsson. Naposledy skupina bořila žebříčky s hitem “Baby” se zpěvačkou Marina v roce 2018. Na kontě mají ovšem daleko více spoluprací s velkým jmény interpretů.

Své jméno si nejvíce proslavili na singlu „Rather Be“, který obsadil 10. příčku v US Billboard Hot 100. Za tenhle singl dostali dokonce i cenu Grammy. Alespoň část singlů si můžeme poslechnout v Praze naživo.

Clean Bandit

26.září 2019 totiž byla skupina pozvaná na otvíračku přejmenovaného obchodního centra Chodov. Nově se centrum jmenuje obchodní centrum Westfield Chodov. Parta vystoupí na střeše centra, kam se dostane jen hrstka fanoušků, kteří si včas obstarají vstup. Obchodní centrum v tajnosti rozeslalo zprávu jen vybraným lidem, co jsou zaregistrováni v klubu OC a až o pár dní později byla umožněna rezervace lístků i pro veřejnost. Samotná kapela vystoupí až ve 20.00 hodin. Od půl sedmé je připraven DJ.

ODKAZ NA LÍSTKY NAJDETE V NAŠEM NOVÉM ČLÁNKU ZDE

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

MiXXermusic bude u toho a pokusíme se dát 26.září live stream na našem oficiálním Instagramu. Tak nás v ten den sledujte.
Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Nejčastější otázky k cestování mimo okresy a formuláře zdarma ke stažení.

Hudba

Clean Bandit se spojili s americkým rapperem a zpěvákem iann diorem, který se narodil v Portoriku, na svém nejnovějším singlu „Higher“. Produkce se ujala...

News

Polní nemocnice v pražských Letňanech vystavěná kvůli koronavirové epidemii bude zrušena. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný. Záložní nemocnice v...

News

Počet nakažených skokově narůstá i v hlavním městě.

Reklama

You cannot copy content of this page