Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Westfield Chodov: Taková byla Ewa Farna a především skupina CLEAN BANDIT (galerie, videa)

Clean Bandit

Obchodní centrum Westfield Chodov ve čtvrtek 26. září slavilo a to ve velkém. Jako hosty pro uvedení špičkové značky Westfield si pozvali českou zpěvačku Ewu Farnou a především anglickou elektronickou skupina Clean Bandit.

Oslava se konala v podvečer na střeše obchodního centra, kterou moderoval Leoš Mareš. Ten se publiku představil jako DJ Leoš Mareš, který nabídnul vrámci vtipných vstupů svoje písničky jako je třeba „Být stále mlád“ se zpěvákem Karlem Gottem. Leoš se dokonce pochlubil dalšími koncerty v O2 aréně na příští rok.

Na uvedení večera jako první vystoupila čerstvá maminka a zpěvačka Ewa Farna, která připomenula živým vystoupením svoje vůbec první hity jako je „Zapadlej krám“ a nebo písničku „Měls mě vůbec rád„. Společným zpěvem publika na závěr vystoupení dala i cover od Meghan Trainor „All About That Bass“ – v českém názvu „Mám boky jako skříň„.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Hlavním lákadlem byla již zmiňovaná skupina Clean Bandit, ta si své vystoupení nechala až na samotný závěr akce. České publikum dalo jasně najevo potleskem, že skupina je v Česku známá. Clean Bandit se představili vůbec prvně v Praze a jak na nich bylo vidět, jsou za to rádi. Skvělou náladou a sehraností chrlili ty největší hity, jenž byly slyšet po celém pražském Chodově. Mega hit „Symphony„, známý ve spolupráci zpěvačky Zary Larsson, „Solo“ s Demi Lovato nebo debutový singl „Rather Be“ nesměl na oslavě Westfield Chodov chybět. Samozřejmě zpěvačky s kapelou po turné nejezdí, doprovodila je zpěvačka Kirsten Joy a Nikki Cislyn. Podívejte se na naše videa, které jsme pro Vás zachytili jako ochutnávku z celého večera níže.

Clean Bandit v Praze uzavřeli sérii letních vystoupení a svoje turné. Doplnili tak ještě informaci o připravované nové muzice.

https://www.youtube.com/watch?v=GkYob0mRUNs
https://www.youtube.com/watch?v=k63iWma1UyY

Vystoupení bylo ukázkovým příkladem ambiciózního světového programu pro zákazníky, který je poznávacím znamením značky Westfield. Další fotografie, videa a informace naleznete na:

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Pro výstižné pojmenování úspěchů hudebníka Alvara Solera a jeho hvězdné hudební dráhy lze jen těžko hledat jiné slovo než senzace. Autor letních hitů jako...

News

Nejčastější otázky k cestování mimo okresy a formuláře zdarma ke stažení.

Hudba

Clean Bandit se spojili s americkým rapperem a zpěvákem iann diorem, který se narodil v Portoriku, na svém nejnovějším singlu „Higher“. Produkce se ujala...

Reklama

You cannot copy content of this page