Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Coldplay vydají desku Everyday Life. Poslechněte si singl Orphans a Arabesque

Coldplay

Skladby „Orphans“ a „Arabesque“ pochází z desky „Everyday Life„, kterou kapela vydá už 22. listopadu. První skladba Orphans je rytmická, pozitivně naladěná pecka, jejíž hlavním tématem je přátelství a domov.

Druhá píseň, která nese název „Arabesque„, nemá příliš textu, ale naopak její melodie je melodičtější a víc funky, než předchozí skladba. Zpěvák Chris Martin si v ní dokonce zazpívá ve francouzštině, což u něj nebývá zvykem.

Obě písničky produkoval The Dream Team a zatímco v Arabesque hostuje belgický zpěvák Stromae, v Orphans se k čtveřici přidal nigerijský hudebník Femi Kuti.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Kapela Coldplay oznámila premiéru nové desky Everyday Life netradičně. Nejprve se ve velkoměstech po celém světě začaly objevovat neznámé plakáty se členy kapely a s datem 22. listopadu 1919. Tehdy bylo některým fanouškům jasno, že Coldplay něco chystají.

Následně se v místních novinách v severním Walesu a v Exeteru, odkud pochází kytarista kapely Johnny Buckland a zpěvák Chris Martin, objevil obrovský nápis s tracklistem nové desky Everyday Life a oznámením, že deska vyjde už 22. listopadu. Everyday Life se bude skládat ze dvou částí: Sunrise a Sunset, každá část obsahuje osm písniček.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Hudba

Grey256 patří k nejzářivějším zjevením na české hudební scéně. Jeho debut Mladej hladovek se ihned po vydání zařadil mezi nejprodávanější alba v Čechách. Těžko...

Hudba

Vánoční deska od Lany vyjde pravděpodobně ve vánočním období ještě před chystanou řadovou deskou.

Hudba

Coldplay stále propagují jejich polední desku „Everyday Life“, ze které známe hlavně písničky jako je předchozí singl Arabesque a Orphans. Mezi dalšími písničkami je skladba „Champion Of...

Reklama

You cannot copy content of this page