Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Felix Jaehn, Mesto: Never Alone (feat. VCATION)

Felix Jaehn

Felix Jaehn, který před malou chvílí sestoupil z pódií největších letních hudebních festivalů (Tomorrowland / Lollapalooza / Parookaville) a dokončil turné ve Spojených státech, vydává singl Never Alone, na kterém spolupracoval s nizozemským producentem Mesto a švédským duem VCATION. Autorsky se na písni podíleli skladatelé Martin Garrix a legendárních Swedish House Mafia, John Martin a Michel Zitrone.

„V minulosti jsem se cítil osamělý, ale teď už vím, že nikdy nejsem skutečně sám. Když člověk prochází světem s otevřeným srdcem, najde nespočet krásných duší, se kterými se může spojit – nehledě na to, kdo je, nebo odkud pochází. Člověk prostě nikdy není sám, „přibližuje Jaehn singl, který zdůrazňuje význam duševního zdraví.

Felix Jaehn proslul remixem OMIho hitu „Cheerleader„, který se v roce 2014 umístil na první příčce v 55 zemích. Následoval Felixův vlastní přelomový hit „Is not Nobody (Loves Me Better)„, který ho katapultoval mezi nejžádanější jména DJské scény. Od té doby Jaehn spolupracoval například se Stevem Aoki, Adamem Lambertem nebo Gucci Manom, na kontě má 90 zlatých, platinových a diamantových certifikací a miliardy streamů napříč hudebními platformami. Nedávným singlem „Love On Myself“ Felix symbolicky začal novou kapitolu, která se bude zakládat na tvorbě co nejčistší a nejupřímněji hudby – Jaehn bude po novém spoluautorem všech písní, což zajistí nejpřesnější možnou reprezentaci jeho hudebních i textových vizí.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page