Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Gabriella Cilmi posílá live video singlu „Keep On Keeping“ a tracklist EP The Water

Gabriella Cilmi

Gabriella Cilmi nedávno vydala nový singl „Keep On Keeping“ a doplnila ho novým živým hudebním videem. Klip zachycuje vizuální představení Cilmi v nahrávacích studiích Eastcote v doprovodu jejího bratra Josepha Cilmiho a týmu velmi talentovaných hudebníků.

Gabriella řekla o novém videu: „Vše jsme nahráli v jednom krásném záběru, byl to příjemný den v Eastcote Studios v Londýně, stiskli jsme tlačítko pro nahrávání a vzali do ruky kameru na singl „Keep on Keeping“. Doufám, že se vám to bude líbit…”

„Keep On Keeping“ je z připravovaného EP „The Water“, které bude vydáno prostřednictvím Kin Records 1. listopadu. EP je nejodvážnější a velice upřímná věc, kterou Gabriella Cilmi kdy udělala.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Gabriella se také pomalu vrací na podia, bude v brzké době koncertovat ve starém kostele St. Pancras a v The Oslo v Hackney v Londýně. Jedná se tak o první koncert po dlouhých pěti letech. Zájem o lístky je veliký, první vystoupení má již vyprodané.

Nemůžu se dočkat, až si zahraji v Londýně, atmosféra je tam vždy krásná a je to perfektní místo pro předvedení nového EP vzhledem ke směsici country a soulové hudby. Také jsem velmi nadšená oznámením, že příští rok v květnu budu hrát ve zmiňovaném “The Oslo” v Hackney. Takže kdokoli, kdo zmeškal lístky do posledního koncertu, může se k nám ještě přidat. Viděla jsem na tomhle místě tolik skvělých koncertů, takže se těším i já, až Vám tam zahraju, bude to zabiják! “, dodala Gabriella.

The Water EP seznam skladeb:

1. Safe From Harm

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

2. Forgiveness

3. Ruins

4. The Water

5. Keep On Keeping

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

6. Get Yourself Together
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Grey256 patří k nejzářivějším zjevením na české hudební scéně. Jeho debut Mladej hladovek se ihned po vydání zařadil mezi nejprodávanější alba v Čechách. Těžko...

Hudba

Australská zpěvačka a skladatelka Gabriella Cilmi nadchla fanoušky novou přepracovanou verzí svého vánočního singlu „Warm This Winter“ – klasické skladby Connie Fisher „I’m Gonna...

Hudba

Vánoční deska od Lany vyjde pravděpodobně ve vánočním období ještě před chystanou řadovou deskou.

Hudba

Živý koncert můžete sledovat večer pod tímto článkem, kde je přiložen online stream.

Reklama

You cannot copy content of this page