Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Galantis: Holy Water

Galantis

Grammy nominované švédské duo Galantis, které se skládá z Christiana Karlssona a Linuse Eklöwa uvedlo svůj nový singl „Holy Water„, které nově vychází pod Big Beat Records vydavatelstvím. Singl je spojen s hypnotizujícím hudebním videem představujícím synchronizovaný plavecký tým Aqualilies. K singlu se připojil hudební videoklip režiséra Jasona Lestera.

Mezi jejich spolupráce patří třeba zpěvačka Madonna, Katy Perry a Kylie Minogue. Před založení dua Galantis se ujali produkce megahito singlu Icona Pop, „I Love It“. Z jejich vlastní tvorby nelze opominout hity jako je „Runaway (You and I)“ nebo „No Money“.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Hudba

Elektronické duo Galantis vydává přes Big Beat Records „The Lake„, což je kolaborativní singl s písničkářem Wrabel. Galantis se poprvé objevil na scéně v...

Hudba

Tak trochu vhodný song na dnešní den, dokud nás venku bičuje orkán Sabine - "Hurricane" je nový song, kde uslyšíme vokály Johna Newmana.

Nezařazené

Nečekanou novinku Galantis zveřejnili právě dneska. Za pár dní vydají úplně novou desku "Church".

Reklama

You cannot copy content of this page