Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Lara Fabian se vrací v červnu 2020 do Prahy

lara fabian

Po dvou letech se 9. června příštího roku do naší metropole vrátí Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu, nyní kanadská občanka, měla vždy k českému publiku výjimečně úzký vztah, který potvrdila jak šesti předchozími koncerty v naší zemi, tak pořízením záznamu z předminulého turné právě z pražské koncertní zastávky.

Tentokrát k nám Lara Fabian zavítá v rámci “50 World Tour”, jež odstartovala 16. září v New York City a kterým, jak název napovídá, oslavuje své padesáté narozeniny. Program večera bude sestávat z jejích největších hitů i z písní z aktuálního alba “Papillon”. Vstupenky na červnové vystoupení Lary Fabian v Kongresovém centru Praha si budou moci přednostně zakoupit předplatitelé iDnes Premium od pondělí 14. října od deseti hodin. Předprodej pro širokou veřejnost pak bude zahájen ve středu 16. října opět v deset hodin. Všechny vstupenky budou k zakoupení v síti Ticketportal.

Lara Fabian se narodila 9. ledna 1970 v Belgii, kde je dnes jednou z nejprodávanějších umělkyň. Do celosvětového povědomí se zapsala v roce 1994 albem “Carpe Diem”, jehož prodeje do roka dosáhly na trojnásobně platinový status a zpěvačka za něj obdržela mimo jiné i dvě ceny Félix. V roce 1999 Fabian uvedla na trh své první anglicky nazpívané album “Lara Fabian”, které stanulo na prvním místě v prestižním přehledu novinkových desek časopisu Billboard, kde následně bodoval i její první singl v angličtině “I Will Love Again”.K dnešnímu dni její diskografie čítá již čtrnáct studiových nahrávek, od kterých prodala přes osmnáct miliónů kopií. A neméně úspěšná je i její koncertní činnost. Naposledy objela svět v letech 2017 a 2018 v rámci “The Camouflage World Tour”, která zasáhla i Prahu, kde zpěvačka pro velký úspěch namísto původně plánovaného jednoho koncertu nakonec absolvovala dvě vystoupení. “Smyslem mého života je spojení s mými posluchači. Bez nich bych ničeho nedosáhla a své sny nenaplnila,” nechala se nejednou slyšet Fabian, která je vedle výjimečného hlasu pověstná právě také otevřeností, s jakou se s publikem dělí o své životní zážitky, inspirující momenty, emoce i myšlenky.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Nejčastější otázky k cestování mimo okresy a formuláře zdarma ke stažení.

News

Polní nemocnice v pražských Letňanech vystavěná kvůli koronavirové epidemii bude zrušena. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný. Záložní nemocnice v...

News

Počet nakažených skokově narůstá i v hlavním městě.

News

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na pražském Staroměstském náměstí se letos kvůli vládním opatřením muselo uskutečnit bez lidí.  Kvůli vládním opatřením, která nepovolují hromadné akce...

Reklama

You cannot copy content of this page