Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Loreen je zpátky, přispěchala s novinkou “Walk With Me”

Loreen

Královna Eurovize je zpátky. Dva roky po svém posledním vydání singlu se švédská zpěvačka a skladatelka Loreen vrací se zbrusu novou skladbou.

Od té doby, co Loreen, která se proslavila vítězstvím v soutěži Eurovision Song Contest v roce 2012, uplynuly dva roky, co vyšla její poslední deska. LP „Ride“ nadchlo jak kritiky, tak i fanoušky a nechalo všechny zoufale toužit po nečem novém od této zpěvačky.

Tento týden přišla s velký překvapením pro svoje fanoušky, které přišlo ve formě zcela nové skladby. Píseň se jmenuje „Walk With Me“ a slouží jako kampaňová píseň pro spolupráci zpěvačky se švédskou módní značkou Ellos.

Při pohledu na její stránku Instagramu Loreen odhalila, že je velmi hrdá na to, že se pustila do spolupráce s Ellos – Made by Women. Spolupráce s tak silnými ženskými tvůrkyněmi je velmi silným zážitkem. “Samotná píseň je reinterpretací písně pod stejným názvem od Julie Jonesové. „Jedná se o verzi, která vrhá světlo na rozmanitost, význam empatie a na náš společný základ – kreativitu a hudbu“, autorka dále komentovala své společenské vztahy.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

„Walk With Me“ je temná a náladová písnička. Pohltí vás, vtáhne dovnitř a budete mít husí kůží po celém těle. Od 2.října je taky už k dispozici videoklip, tak se na něj podívejte:
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Hudba

Becky Hill vydala break-up track “Better Off without You” ve spolupráci s Shift K3Y. Britská hvězda, která byla v roce 2019 ve Velké Británii...

Hudba

Další pokračování příběhu od Robina Schulze je tady v podobě oficiálního videoklipu.

Hudba

Na propagaci alba Selena přidává další natočený videoklip.

Reklama

You cannot copy content of this page