Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Morandi: Professional Liar

Morandi

Vzpomínáte na rok 2008, 2009, kdy česká rádia a televize stále hrála hity “Save Me” a “Angels“? Ty pochází od rumunské skupiny Morandi a po delší době nám servírují další novinku, singl “Professional Liar“.

V roce 2010 ještě zazářili jednou a to s hitem “Rock The World“, od té doby nebylo o nich takřka slyšet. Na svědomí mají tři alba – Reverse, Mind Fields a N3XT. Pak se také mluvilo o desce Zebra, to ovšem ale dodnes nevyšla. V MTV Romania Music Awards 2006 Morandi vyhráli cenu nejlepší písně (Best Song) za singl Beijo a ocenění nejlepší video (Best Video) za Falling Asleep. Jejich alba Reverse se prodalo na 2 miliony kopií.

Píseň “Professional Liar” je druhým singlem rumunského dua Morandi z jejich nadcházejícího alba, které můžeme v blízké budoucnosti očekávat. Po vřelém přijetí písně “Kalinka“, která se stala hitem v mnoha evropských zemích, jako je Polsko, Německo, Řecko nebo Rakousko, nastal čas na další oznámení. Singl měl premiéru 27. září s doprovodným hudebním videem, které se zaměřuje na akci, speciální efekty a zvraty zasazené do nepříliš vzdálené budoucnosti, kde roboti a hologramy jsou každodenním životem.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Hudba

Becky Hill vydala break-up track “Better Off without You” ve spolupráci s Shift K3Y. Britská hvězda, která byla v roce 2019 ve Velké Británii...

Hudba

Další pokračování příběhu od Robina Schulze je tady v podobě oficiálního videoklipu.

Hudba

Na propagaci alba Selena přidává další natočený videoklip.

Reklama

You cannot copy content of this page