Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Poslechněte si nové singly zpěvačky JoJo: “Sabotage” a “Joanna”

JoJo

JoJo pokračuje ve svých propagací nové muziky, aktuálně tak činí k nové skladbě pod jménem „Sabotage“.

Sabotage“ navazuje na dříve vydaný singl „Joanna“, který označuje první novou hudbu zpěvačky od podpisu s vydavatelstvím Warner Records počátkem tohoto roku. Spolupráci propojila dokonce s jejím vlastním vydavatelstvím Clover Music.

Blíží se také nové celé album, které má přijít v roce 2020. Podívejte se na novinku „Sabotage“ lyric video níže a přidáváme taky zmiňovaný “Joanna” singl.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Debutová píseň Leave (Get Out), která vyšla v roce 2004 se stala mezinárodním hitem. V americké hitparádě Billboard Hot 100 se dostala až na dvanácté místo, v Austrálii a Velké Británii se dostala dokonce na stupně vítězů, konkrétně na druhé místo.

Když se dostala na první místo hitparády Top 40 Mainstream, stala se historicky nejmladším umělcem, kterému se to povedlo, bylo ji pouhých 13 let. O pár měsíců později se stala také nejmladší nominovanou zpěvačkou v historii cen MTV.

Debutové album s názvem JoJo se dostalo v Americe až na číslo čtyři, kde se jej prodalo více než 1,5 milionu kusů. Další píseň z alba se jmenovala Baby, It’s You, která se v americké hitparádě dostala na číslo dvacet dva, v Británii na osmičku. Poslední vydaná píseň z alba Jojo se stala Not That Kinda Girl, která vyšla v roce 2005, moc dobře se jí ale nevedlo.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Hudba

Grey256 patří k nejzářivějším zjevením na české hudební scéně. Jeho debut Mladej hladovek se ihned po vydání zařadil mezi nejprodávanější alba v Čechách. Těžko...

Hudba

Vánoční deska od Lany vyjde pravděpodobně ve vánočním období ještě před chystanou řadovou deskou.

Hudba

Becky Hill vydala break-up track “Better Off without You” ve spolupráci s Shift K3Y. Britská hvězda, která byla v roce 2019 ve Velké Británii...

Reklama

You cannot copy content of this page