Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Zpěvačka La Roux je zpátky. Vydá nový singl a album “Supervision”

La Roux

O zpěvačce, která si říká La Roux jsme naposledy slyšeli v červenci roku 2014. Během pěti let se sice a sociálních sítí objevily informace o nové muzice, ale bohužel se nic nestalo. Až letošní podzim je jistým terčem návratu této zpěvačky.

Minulý měsíc zveřejnila La Roux na svůj IG účet obrázek ze studia, což jasně značilo přípravy novinek a především dalšího alba. Zpěvačka dále zveřejnila video upoutávku s titulkem „LOADING“ a stále nás zavaluje ukázkami z nové tvorby. Pilotní singl a nějaké to oficiální oznámení by mělo proběhnout tento týden. Nová deska by měla ale nést název “Supervision” a měla by vyjít v první polovině roku 2020. Nový singl vyjde 31.listopadu.

La Roux dříve bylo synthpopové duo, pocházející z Velké Británie. Ve své tvorbě se inspirovali především hudbou z 80. let 20. století (respektive elektronickou hudbou). Byli ovlivněni hudebními skupinami jako například Human League, Depeche Mode, Heaven 17 a Yazoo.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Ačkoliv se skupina tváří jako jednotlivec, ve skupině jsou byla dva lidi a to Ellie Jackson, jenž se narodila v roce 1988 jako dcera herečky Trudie Goodwinové. V La Roux působí jako vokálistka a někdy i jako hráč na syntezátor. Ben Lagmaid byl skladatel a producent, který se ale spolupráce vzdal a Ellie tak jede dále sama v sólové dráze.

Nelze nepřipomenout megahit “Bulletproof” či “In For The Kill“. Venku má zpěvačka dvě desky a to debut La Roux z roku 2009 a desku Trouble in Paradise z roku 2014.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Justin Bieber oznámil podrobnosti svého nového alba „Justice“, které vyjde příští měsíc. Záznam bude šestým studiovým albem popové hvězdy a bude následovat po albu...

Hudba

Grey256 patří k nejzářivějším zjevením na české hudební scéně. Jeho debut Mladej hladovek se ihned po vydání zařadil mezi nejprodávanější alba v Čechách. Těžko...

Hudba

Yungblud během karantény téměř dokončil další nové album, řekl hudebník svým fanouškům. Hvězda, jehož skutečné jméno je Dominic Harrison, vydala své poslední album „Weird!“...

Hudba

Vánoční deska od Lany vyjde pravděpodobně ve vánočním období ještě před chystanou řadovou deskou.

Reklama

You cannot copy content of this page