Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Filmy & seriály

Apple TV+: Zkuste seriál The Morning Show

The Morning Show

Konkurence v oblasti streamovacích televizních služeb nabírá na intenzitě. Na trh, kterému již řadu let dominuje americká společnost Netflix, vstupují další významní hráči. 1.listopadu své streamovací televizní služby spustil americký obr Apple. Apple TV+ je nyní dostupná i v Česku.

V pátek 1. listopadu spustila společnost Apple svou streamovací službu Apple TV+. Firma, která je známá zejména chytrými telefony iPhone, se u nové televizní služby rozhodla vsadit na vlastní tvorbu. Představila už například komediální seriál The Morning Show s Jennifer Aniston v hlavní roli či sci-fi seriál See.

Služba má v rámci Apple TV vlastní lokalizované prostředí, jednotlivé pořady budou lokalizovány ve formě titulků. Obsah bude dostupný v obrazové kvalitě HD nebo 4K.

Asi nejlepší seriál na Apple TV+ je The Morning Show – inspirovaný knihou od novináře Briana Steltera Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Alex Levy je moderátorkou populárního zpravodajského programu vysílaného na Manhattanu, který má vynikající hodnocení a je vnímán jako změnou tváře americké televize. Poté, co byl Mitch Kessler, její spolumoderátor přes 15 let, propuštěn kvůli skandálu se sexuálním obtěžováním, Alex začíná bojovat o to, aby si udržela svou pozici špičkové zpravodajky a zároveň se musí vypořádat v boji s Bradley Jackson, ctižádostivou novinářkou, která se snaží zaujmout Alexino místo.

Takže pokud nemáte na co momentálně koukat, zkuste tento seriál. Zatím jsou venku tři díly, další by měl vyjít právě dneska. Tady ještě oficiální trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=eA7D4_qU9jo

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Filmy & seriály

Oblíbený španělský seriál Elite se vrací, protože Netflix oznámil datum vydání 18. června pro svou čtvrtou sezónu. Nově vydaná ukázka obsahuje postavy, které se...

Filmy & seriály

Billie Eilish údajně hledá soudní příkaz proti muži, o kterém tvrdí, že ji obtěžuje mimo domov v Los Angeles. Podle magazínu The Blast zpěvačka...

Hudba

Mariah Carey oznámila plány na nové vánoční album a televizní speciál příští měsíc. Přehlídka, která bude mít premiéru na AppleTV+ 4. prosince, bude zahrnovat...

Filmy & seriály

Americký seriál s bláznivou žlutou rodinkou zná snad každý. Simpsonovi se vysílají nepřetržitě od roku 1989 až dodnes, letos se chystá jejich 32. řada....

Reklama

You cannot copy content of this page