Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Byly zveřejněny nominace na Grammy: Lizzo a Billie Eilish mají nejvíc nominací

Lizzo

Jedenatřicetiletá americká zpěvačka R&B a rapperka Lizzo ve středu získala osm nominací na světově nejznámější hudební ceny Grammy. O dvě méně mohou proměnit teprve sedmnáctiletá popová hvězda Billie Eilish a raper přesahující k žánru country Lil Nas X.

Všichni tři budou usilovat o nejprestižnější sošky včetně těch pro album roku, píseň roku nebo nejlepšího debutanta.  Konkurovat jim budou skupina Bon Iver, zpěvačky Lana Del Rey a Ariana Grande, skupina Vampire Weekend nebo R&B písničkářka vystupující pod pseudonymem H.E.R.

Lizzo se podle deníku New York Times větší část uplynulé dekády marně snažila prosadit jako raperka i zpěvačka. Prorazila teprve letos díky hitům Juice a Truth Hurts, který se stal hitem v aplikaci na sdílení videí TikTok.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Ještě nedávno byly Grammy pravidelně kritizovány za to, že oceňují již zasloužilé hvězdy a rockové veterány na úkor mladých a svěžích popových interpretů. To už neplatí,“ hodnotí deník New York Times.

Předávání Cen Grammy se uskuteční 26. ledna 2020 v Los Angeles a jeho moderátorkou bude zpěvačka Alicia Keys. Podrobnější a kompletní nominace najdete na na webu Grammy Awards.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Grammy 2021 se konaly dnes v noci (15. března) a v Los Angeles se shromáždily hvězdy z celého hudebního světa. Beyoncé si na slavnostním...

Filmy & seriály

Billie Eilish sdílela živou verzi písničky „ilomilo“ převzaté z jejího připravovaného dokumentárního filmu The World’s A Little Blurry. Film dorazí na Apple TV +...

Blog

Spouštíme svůj vlastní e-shop na adrese Caseshop.cz. Mrkni i ty na naší limitovanou nabídku krytů na svůj telefon.

Filmy & seriály

Billie Eilish údajně hledá soudní příkaz proti muži, o kterém tvrdí, že ji obtěžuje mimo domov v Los Angeles. Podle magazínu The Blast zpěvačka...

Reklama

You cannot copy content of this page