Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Example vydává druhý singl i s klipem: Do It So Well

Example je anglický rapper a zpěvák, který je aktivní v žánrech electro house, grime, dubstep, a britský hip hop. Jeho pseudonym pochází z jeho iniciálu E.G., který zároveň znamená latinskou frázi exempli gratia.

4. září 2011 vydal album s názvem Playing in the Shadows. K jeho nejvýznamnějším hitům například patří singl „Watch the Sun Come Up“, „Won’t Go Quietly“, „Kickstarts“ nebo „Last Ones Standing“.

Jeho poslední album vyšlo v roce 2014 pod názvem Live Life Living, pokud nepočítáme z roku 2018 EP Bangers and Ballads. Od té doby bylo po zpěvákovi celkem ticho. Jen před nedávnem vydal singl „Click„, na který se můžete podívat tady ve videoklipu. Novinky pravděpodobně značí nové EP nebo možná další studiovou desku. Ovšem Example zatím žádné informace neposlal.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Pokračuje teď novým singlem „Do It So Well“, ke kterému taky hned natočil video, podívejte se:

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Hudba

Becky Hill vydala break-up track „Better Off without You“ ve spolupráci s Shift K3Y. Britská hvězda, která byla v roce 2019 ve Velké Británii...

Hudba

Další pokračování příběhu od Robina Schulze je tady v podobě oficiálního videoklipu.

Hudba

Na propagaci alba Selena přidává další natočený videoklip.

Reklama

You cannot copy content of this page