Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

FKA twigs: sad day

FKA twigs

Další lákavá skladba z bezprostředního druhého alba tajemné hvězdy. FKA Twigs vydala další kousek ze svého nadcházejícího druhého alba „MAGDALENE“. Píseň ‘sad day’, ‘cellophane’, ‘holy terrain’ (feat. Future), a ‘home with you’ se objeví na jejím novém záznamu v pátek 9. listopadu.

Doprovodné hudební video skladby sad day je režírováno režisérem Hiro Muraiem, jenž byl jmenovaným Emmy za americký seriál Atlanta. Murai také v nedávné době pomohla na videoklipu pro singl „This Is America“ od magického zpěváka a rappera Childish Gambino.

„MAGDALENE“ album je pokračováním „LP1“ z roku 2014 . FKA Twigs, jejíž skutečné jméno je Tahlia Barnett, vydává své první album tak po pěti letech. A vyjít by mělo ještě tento týden. Tady je teď premiéra klipu “sad day”:

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.




Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Hudba

Becky Hill vydala break-up track “Better Off without You” ve spolupráci s Shift K3Y. Britská hvězda, která byla v roce 2019 ve Velké Británii...

Hudba

Další pokračování příběhu od Robina Schulze je tady v podobě oficiálního videoklipu.

Hudba

Na propagaci alba Selena přidává další natočený videoklip.

Reklama

You cannot copy content of this page