Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Harry Styles přijede prvně do Prahy s “Love on Tour”

harry styles

Harry Styles ohlašuje nové album, které doprovodí i koncertní turné. Příští rok se poprvé představí i českému publiku! Konkrétně 11. května 2020 v 20:00 v pražské O2 Aréně.

Harry Styles, asi nejvýraznější postava populárního boybandu One Direction, vydá krátce před koncem tohoto roku své druhé studiové album. Na desce “Fine Line“ bude dvanáct písní a vyjde 13. prosince. Již dnes ale zpěvák ohlásil turné, na kterém bude zmiňované album propagovat. Jednou z evropských zastávek bude i Praha, kde se pětadvacetiletý hudebník představí úplně poprvé!

Harry Styles začal svoji kariéru v chlapecké kapele One Direction, s kterou dosáhl na úplný vrchol. Skupina prodala miliony alb a singlů po celém světě a získala téměř dvě stovky prestižních ocenění, mezi kterými nechybí ceny Brit Awards, MTV Video Music Awards, Billboard Music Awards nebo American Music Awards. One Direction vyprodávali ty největší koncertní haly po celém světě. V roce 2016 se ale kapela odmlčela a jednotliví členové se začali věnovat svým sólovým projektům.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

TIP: Harry Styles vydá svoje druhé album „Fine Line“ v prosinci

Ten svůj Harry Styles odstartoval skvěle. Debutový singl Sign Of The Times se může pyšnit více než dvaceti zlatými a platinovými statusy a také několika prestižními oceněními. Svoje kvality Styles potvrdil i na prvním albu z roku 2017, které dosáhlo na platinu například v Americe, Austrálii, Kanadě, Itálii nebo v Polsku a Stylese katapultovalo mezi nejsledovanější britské umělce současnosti.

Vstupenky v sítích Ticketmaster a Ticketportal v prodeji od 22. 11. 2019 10:00 hodin
Live Nation klub: 20. 11. 2019 9:00 – 21. 11. 2019 18:00
Ceny vstupenek: 1590 – 2190 Kč – k ceně vstupenky bude připočítán příspěvek na lokální charitu, kterou Harry Styles na každé zastávce svého turné určí.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Nejčastější otázky k cestování mimo okresy a formuláře zdarma ke stažení.

News

Polní nemocnice v pražských Letňanech vystavěná kvůli koronavirové epidemii bude zrušena. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný. Záložní nemocnice v...

Hudba

Harry Styles se postaral o skvělý začátek roku 2021 vydáním klipu k jeho nejnovějšímu singlu „Treat People With Laskness“. “Treat People With Kindness” je...

News

Počet nakažených skokově narůstá i v hlavním městě.

Reklama

You cannot copy content of this page