Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Lifestyle

Kdo je vlastně ten chlapík Finneas od Billie Eilish?

Finneas Baird O’Connell, který vystupuje pouze pod jménem Finneas je americký herec, zpěvák, hudební skladatel a hudební producent. Vydal několik vlastních písní a také napsal hudbu pro jiné zpěváky, včetně jeho sestry Billie Eilish.

Letos vydal EP Blood Harmony, na kterém najdeme písničky „I Lost a Friend„, „Shelter“ a „I Don’t Miss You at All. Finneas se nedávno vydal na malé turné na podporu svojí muziky, především ale provází na koncertním turné právě svojí ségru Billie.

Jako herec je známý především svou roli Alistaira v televizním seriálu Glee. V roce 2011 ztvárnil postavu Spencera v seriálu Zkažená úča. Opakovaně se objevoval v seriálu Taková moderní rodinka a hrál ve dvou epizodách seriálu Aquarius.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Hlavní úsilí ale vydává právě pro svojí sestru. Píše jí písničky, pomáhá skládat a je jí velkou oporou při vyprodaných vystoupeních po celém světě. Billie a Finneas jsou také často zvaní právě společně do různých pořadů, aby poskytli rozhovory.

Není divu, že právě za úspěchem Billie Eilish stojí právě on. Seznamte se i s ním v novém singlu „Shelter„, který odpremiéroval zhruba před měsícem a pochází se zmiňovaného EP Blood Harmony:

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Grammy 2021 se konaly dnes v noci (15. března) a v Los Angeles se shromáždily hvězdy z celého hudebního světa. Beyoncé si na slavnostním...

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Filmy & seriály

Billie Eilish sdílela živou verzi písničky „ilomilo“ převzaté z jejího připravovaného dokumentárního filmu The World’s A Little Blurry. Film dorazí na Apple TV +...

Blog

Spouštíme svůj vlastní e-shop na adrese Caseshop.cz. Mrkni i ty na naší limitovanou nabídku krytů na svůj telefon.

Reklama

You cannot copy content of this page