Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Legendární skupina Nazareth oslaví své výročí ve Foru Karlín

Legendární kapela Nazareth představí nové album v rámci výročního turné! V Praze vystoupí 20. dubna 2020 ve Foru Karlín. Vstupenky v cenách od 790 do 2 700 Kč zakoupíte v sítích Ticketportal a Ticketstream.

Nové, již čtyřiadvacáté studiové album posluchače podle zakladatele formace Petea Agnewa „určitě donutí vyskočit z vlastních ponožek“. Deska s pořádným názvem „Tattooed On My Brain“ obsahuje ďábelský tucet písní napsaných samotnou kapelou. CD vyšlo na podzim 2018 a Nazareth se k jeho podpoře vydávají na výroční turné, během něhož plánují i koncert v České republice.

Od založení kapely v roce 1968 se většina jejích nahrávek stala nesmrtelnou klasikou rocku. Alba vydaná během jejich zlaté éry („Razamanaz“ (1973), „Loud’n’Proud“ (1973), „Rampant“ (1974), „Hair Of The Dog“ (1975) a „Close Enough For Rock’n’Roll“ (1976)) jsou opravdovými mistrovskými díly hard rocku, která získala více jak 50 zlatých a platinových ocenění. A balada „Love Hurts“ pořád zůstává lídrem playlistů rádií po celém světě.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Ale Nazareth neplánují zůstat jen u toho, čeho už dosáhli. Vypalovačka „Pole To Pole“, kterou představili rádiím, potvrzuje jejich prohlášení, že album je „jedním z nejlepších v historii kapely“. Nadcházející koncerty se tak stanou opravdovým dárkem pro fanoušky a skvělou oslavou kulatého výročí velké kapely!
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Již dnes dopoledne k nám začal od severozápadu pronikat studený vzduch. Nejvyšší denní teploty se tak zítra budou pohybovat od 3 °C na severozápadě...

Hudba

Pro výstižné pojmenování úspěchů hudebníka Alvara Solera a jeho hvězdné hudební dráhy lze jen těžko hledat jiné slovo než senzace. Autor letních hitů jako...

News

Nejčastější otázky k cestování mimo okresy a formuláře zdarma ke stažení.

Reklama

You cannot copy content of this page