Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

NA POSLECH: Gabriella Cilmi vydala po několika letech nové EP: The Water

Gabriella Cilmi

Po několika letech má venku australská zpěvačka Gabriella Cilmi, která momentálně žije v Londýně, nové EP pod názvem “The Water“. To obsahuje celkem šest novým skladeb. Oficiální datum vydání připadlo na 1.listopadu 2019.

Jako pilotní singl Gabriella uvedla skladbu “Ruins” (na poslechnutí tady). Postupně přidávala k uveřejnění další songy z alba: Keep On Keeping” (poslechnout) a skladbu pojmenovanou po EP The Water” (poslechnout).

Usilovné nahrávání po boku svojí kapely a především jejího bratra Josepha Cilmi vznikaly také první videoklipy z natáčení, které Gabriella Cilmi použila jako oficiální klipy pro svojí propagaci.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Zcela nové EP je výjimečnou změnou zvuku a tempa, což dokazuje hlasovou všestrannost a zranitelnost umělce, který odmítá ustoupit, a je stále horlivý, aby se postavil výzvě a vyvíjel se. Celé EP si můžete poslechnout na Spotify:
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Grey256 patří k nejzářivějším zjevením na české hudební scéně. Jeho debut Mladej hladovek se ihned po vydání zařadil mezi nejprodávanější alba v Čechách. Těžko...

Hudba

Australská zpěvačka a skladatelka Gabriella Cilmi nadchla fanoušky novou přepracovanou verzí svého vánočního singlu „Warm This Winter“ – klasické skladby Connie Fisher „I’m Gonna...

Hudba

Vánoční deska od Lany vyjde pravděpodobně ve vánočním období ještě před chystanou řadovou deskou.

Hudba

Živý koncert můžete sledovat večer pod tímto článkem, kde je přiložen online stream.

Reklama

You cannot copy content of this page