Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Support Lesbiens jsou tu s novým videoklipem k singlu „Here I Am“

Již v létě tohoto roku, při premiéře koncertního videoklipu New Generation, avizovala kapela Support Lesbiens další klip. Ve spolupráci s týmem 25Films Production natočili Supporti působivý černobílý filmový videoklip na svižnou hitovku Here I Am. Jde již o šestý singl z aktuálního alba Glow, který si vysloužil obrazovou podobu. Téměř všechny singly ze zmíněného alba se usadily v Top 5 nejhranějších českých skladeb.

„Pamatuji si, že psaní písničky “Here I am” mi šlo jako po másle. Měl jsem od začátku jasnou vizi o čem chci psát. Vždycky mě fascinovalo, čeho jsou lidi schopní, když bojují o lásku. Že v ten moment neexistují hranice, a že i nemožné je možné. V tomhle songu se hlavní hrdina rozhoduje nepolevit ve své víře ve vztah, který už kdysi dávno vyhasl. Je přesvědčen o jeho jedinečnosti a nehodlá odejít, dokud o tom svou lásku nepřesvědčí,“ přibližuje význam textu zpěvák Dušan Marko. Náladu písně se podařilo perfektně ztvárnit scénáristovi a režisérovi Davidovi Douglesovi a kameramanovi Petrovi Ladomerskému.

„Při poslouchání skladby a zamyšlení se nad textem se mi v hlavě začaly vynořovat obrazy o odhodlanosti autora, který se i navzdory nepřízni osudu nebojí vytrvat v boji o lásku. Příběh klipu je o člověku, který ve svém odhodlaném očekávání zůstává sám, zatím co život kolem nepřestává plynout. Scénář jsme několikrát konzultovali s celou kapelou, a tak výsledek je práce několika kreativních hlav. Natáčení nás s celým štábem velmi bavila a s kapelou se výborně pracovalo,“ popisuje vznik videa David Douglas.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Hudba

Becky Hill vydala break-up track „Better Off without You“ ve spolupráci s Shift K3Y. Britská hvězda, která byla v roce 2019 ve Velké Británii...

Hudba

Další pokračování příběhu od Robina Schulze je tady v podobě oficiálního videoklipu.

Hudba

Na propagaci alba Selena přidává další natočený videoklip.

Reklama

You cannot copy content of this page