Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

The Chainsmokers míří zpátky do Prahy. Vystoupí tu v říjnu 2020 s Euro Tour

The Chainsmokers

Po více než dvou letech se do pražské Tipsport arény vrátí americké duo The Chainsmokers. Vedle celosvětových hitů jako #Selfie nebo Closer představí 8. října 2020 českým fanouškům také nové album. 

Hitparády po celém světě zbořili se singly jako #Selfie, Roses, Don’t Let Me Down nebo Closer. Spolupracovali například s Coldplay a se svou taneční elektronickou hudbou pronikli i na pódia největších světových festivalů. Ve sbírce jejich úspěchů nechybí ani cena Grammy. Takovou vizitku si za sedm let existence vybudovali Drew Taggart a Alex Pall alias The Chainsmokers.

V Praze zazářili už v únoru 2018, tehdy naplnili Tipsport arénu s písněmi ze své debutové desky Memories… Do Not Open, která je vystřelila do čela nejrůznějších žebříčků. Od té doby stihli představit druhé album Sick Boy a nyní se schyluje ke třetí studiovce s názvem World War Joy. Vyjít má do konce letošního roku.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Nenechte si ujít koncert The Chainsmokers, který proběhne 8. října 2020 v pražské Tipsport Areně. Vstupenky budou k dispozici od 8. listopadu 2019 v cenovém rozmezí mezi 1 590 a 1 890 Kč.

A nová skladba „Push My Luck“ vyjde v pátek 8. listopadu!
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Nejčastější otázky k cestování mimo okresy a formuláře zdarma ke stažení.

News

Polní nemocnice v pražských Letňanech vystavěná kvůli koronavirové epidemii bude zrušena. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný. Záložní nemocnice v...

News

Počet nakažených skokově narůstá i v hlavním městě.

News

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na pražském Staroměstském náměstí se letos kvůli vládním opatřením muselo uskutečnit bez lidí.  Kvůli vládním opatřením, která nepovolují hromadné akce...

Reklama

You cannot copy content of this page