Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Osobnosti

A$AP Rocky má údajnou sextape na PornHub

A$AP Rocky má za sebou velmi bouřlivý rok, tak tomu je i na konci tohoto roku. Na internetu se totiž objevilo jeho sex video. Fanoušci na jistotu tvrdí, že je to on, prý ho poznávají podle tetování, které má na ruce a na těle. Video si můžete v případě zájmu vyhledat sami. PornHub, na který všichni odkazovali ovšem video během dne odstranil.

Rapper na to všechno reagoval na Twitteru svérázným způsobem, ve kterém nepopírá, že to on sám ve videu není. Prý se on a jeho penis vzbudil do skutečně rušného dne:

Připomeňme, že švédský soud v létě prokázal, jak Rocky a členové jeho týmu napadli devatenáctiletého Mustafu Jafariho na ulici ve Stockholmu. Poté, co byl rapper zatčen, se na jeho podporu spustila obrovská kampaň ve Spojených státech. Mnohé celebrity, včetně Post Malona a Justina Biebera, aktivně usilovaly o Rockyho propuštění z vazby a jiní, například Tyler, the Creator, prohlásili, že ve Švédsku už nikdy nezahrají.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Na New York Times se totiž objevila zpráva, že server Pornhub na svých stránkách obsahuje spoustu nedovoleného obsahu.

Tech

Pomozte zastavit šíření epidemie. Tímto heslem Vás stránka přivítá, pokud zamíříte na nejnavštěvovanější pornostránku na světě. Pornhub jako první svůj premium obsah poskytnul bezplatně...

Tech

O2 se rozhodlo lidem v karantáně přidat do nabídky PornHub televizi.

Osobnosti

Americký rapper A$AP Rocky pořádá svůj první koncert ve Švédsku od chvíle, kdy ho v této zemi zatkli. Rocky si v červnu odbyl několikatýdenní pobyt...

Reklama

You cannot copy content of this page