Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Celeste Buckingham uzavírá rok videoklipem “Time is Ours”

Zpěvačka Celeste Buckingham po rušných a pracovně náročných měsících uzavírá rok novým videoklipem Time Is Ours. K napsání emotivní skladby ji inspirovaly dvě krátce po sobě následující události v jejím blízkém okolí – příchod nového člověka na svět a smrt jejího dědečka.

Celeste Buckingham má za sebou rok plný nových pracovních výzev a projektů. Mezi ty nejsledovanější patřily její letní singl Voiceless, který nahrála k filmu Kdo je další ?, koncert na festivalu Sziget, zda výjimečný projekt ve spolupráci se SND bondovky v Opeře. Na závěr roku se Celeste připomíná fanouškům s další novinkou – Time Is Ours. Skladbu vydala na svém dosud posledním studiovém albu Bare (2017) a před blížícími se Vánocemi se rozhodla písni dát nejen vizuál, ale i nový hudební rytmus.

“Time Is Ours je pro mě velmi speciální a osobní skladba. Vznikala totiž v době, kdy do naší hudební rodiny přišel nový život, narodilo se malé děvčátko, a zároveň ve stejném čase mě opustil můj milovaný dědeček. V téže chvíli jsem pocítila příchod nového života i odchod starého života a spojilo se to ve mně do takové silné emoce, že z toho vznikla nová písnička, “ říká Celeste o inspiraci, díky které emotivní skladbu složila. “Uvědomila jsem si, že všichni máme jen jeden čas. Když jsem viděla, jak přišel na svět nový život a ten starý byl najednou nenávratně pryč, připomnělo mi to, jaké vzácné jsou ty chvíle, které všichni máme.”

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Režie klipu se ujal Martin Miko a natáčelo se na bratislavské Kolibě a také v původní budově Bratislavského konzervatoře, které Celeste navštěvovala jako dítě.

Písničku jsem napsala už dříve s Martinem Maxem Šrámek a Matějem Mikloš na můj album Bare, ale tato verze je se sborem BL Gospel. Produkoval ji Rasťo Dubovský (Dubovsky Music), který se společně s Jurajem Lehuta postaral io finální mix a mastering. O aranžmá sboru se postaral Remo, “ vzpomíná Celeste všech spolupracovníků na své novince.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Hudba

Becky Hill vydala break-up track “Better Off without You” ve spolupráci s Shift K3Y. Britská hvězda, která byla v roce 2019 ve Velké Británii...

Hudba

Další pokračování příběhu od Robina Schulze je tady v podobě oficiálního videoklipu.

Hudba

Na propagaci alba Selena přidává další natočený videoklip.

Reklama

You cannot copy content of this page