Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Dua Lipa: Nové album má jméno “Future Nostalgia” a vyráží na velké turné

Popová senzace jménem Dua Lipa odhalila jméno svého vysoce očekávaného sophomore alba na fotce s tetováním na paži. Nová deska ponese název “Future Nostalgia”.

Na konci října vyšla hlavní písnička alba „Don’t Start Now“, ve kterém Dua představila ohromující disco-pop zvuk. Zatímco další podrobnosti o budoucnosti nového alb v tuto chvíli nejsou k dispozici, očekává se, že další novinky budou vydány začátkem příštího roku.

Future Nostalgia bude následovat po debutovém albu s názvem Dua, které vyšlo v roce 2017. Mezi velmi úspěšné album patřily hitové singly „New Rules“, „IDGAF“, „Be the One“ a „Hotter Than Hell“.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Po vydání svého debutového alba se Dua také podílela na řadě spoluprací, včetně megahitu hitu „One Kiss“ s Calvin Harris a s Silk City (Diplo and Mark Ronson) na hitu „Electricity“.

Začátkem tohoto roku vydala Dua také píseň „Swan Song“, převzatou z akčnímu filmu Alita: Battle Angel, který vychází z japonské manga série Battle Angel Alita od Yukita Kishiro z 90. let.

Poslední novinkou od Dua Lipa, kterou si můžeme povědět je dnes oznámené světové Future Nostalgia turné, do kterého budou zastávky koncertů jen a jen přibývat. Zatím je k dispozici EU část turné, které zahajuje Dua ve Španělsku. Praha zatím na seznamu chybí, ale myslíme si, že se zastaví i u nás.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Poté, co Dua Lipa škádlila na nové vydání pokračování desky “Future Nostalgia”, konečně vydala první nový singl pro rok 2021 s názvem „We’re Good“....

Hudba

Grey256 patří k nejzářivějším zjevením na české hudební scéně. Jeho debut Mladej hladovek se ihned po vydání zařadil mezi nejprodávanější alba v Čechách. Těžko...

Hudba

Jak jsme tě už informovali, tak Dua Lipa oznámila vydání a zároveň pokračování svého druhého alba „Future Nostalgia“, přezdívaného „The Moonlight Edition“. Popová hvězda...

Hudba

Dua Lipa začala škádlit na nadcházející vydání série „Future Nostalgia“ jako její pokračování. Druhé album zpěvačky dorazilo v březnu a v srpnu následovala jeho...

Reklama

You cannot copy content of this page