Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Hayley Williams ze skupiny Paramore se chystá na vlastní sólovou dráhu

Hayley Williams ze skupiny Paramore prozradila, že v novém roce uvolní sólový materiál. Frontmanka skupiny oslavila své 31. narozeniny a poté, co byla zaplavena přáními k narozeninám, napsala na Twitter poděkování fanouškům.

Zprávu sdílela pomocí screenshotu pro poznámky v iPhonu a dodala, že v novém roce uvolní nějakou sólovou muziku. „Příští rok vydávám nějakou hudbu,“ napsala a pak poznámku přeškrtla jakoby za vyřízenou. Novinek se dočkáme prý už v lednu.

V únoru 2017 kapela oznámila návrat bubeníka Zaca Farro, který kapelu opustil v roce 2010. Spekulace o jeho návratu byly již po zveřejnění fotografií z nahrávání pátého alba, na kterém se podílel. Jejich páté studiové album jménem After Laughter spatřilo světlo světa 12. května 2017 a k jeho oslavě Paramore hned zveřejnili data k prvnímu evropskému turné nové éry, které zahrnovalo i Českou republiku – festival Rock for People, kde vystoupili 5. července 2017. Od té doby žádný nový singl skupina nesložila.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Hayley Williams přispěchala s novou písní „Over Yet“, poslední singl z jejího debutového sólového LP Petals for Armor, které vyjde 8. května přes Atlantic...

Hudba

Hayley Williams zveřejnila lyric video ke svému novému singlu Roses/Lotus/Violet/Iris. Členka skupiny Paramore vydala minulý měsíc své debutové sólové EP „Petals For Armor I“,...

Hudba

Hayley posílá druhou vlaštovku ze svého solového projektu.

Hudba

Pokud Vám chyběl hlas Hayley, tak tady je v novince "Simmer".

Reklama

You cannot copy content of this page