Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Nightwork se vrací s videoklipem “Devadesátky” do vzpomínek

Kapela Nightwork se po šesti letech vrátila s novým singlem Devadesátky! Chytlavou, melodickou skladbu doprovází vtipný videoklip, v němž je plno vzpomínek na období devadesátých let.

Nightwork se rozhodli, že by rádi dali všem, kdo mají rádi éru 90. let, dárek k Vánocům. Nightwork s nadsázkou a kontroverzí sobě vlastní oprášili to nejhorší, co tehdejší doba z dnešního pohledu nabízela. Nechybí vyhlášení gauneři, fialová saka, mokasíny, bílé ponožky, ledvinky, kufříky a první mobily. Generace, která divoká 90. léta pamatuje, si tak může příjemně zavzpomínat i nyní.

Jistě přijde spousta otázek, jestli kluci budou hrát, co přesně znamená svázaná oběť v klipu, a co bude teď dál? Na to zábavné si musíme obvykle počkat a ne na vše je odpověď. Nightwork nikdy nebyla kapela, která se podřizovala trendům. Uvidíte sami. Vytáhněte walkmany a diskmany!

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

„Drazí spoluobčané, kapela Nightwork vám přeje hodně štěstí, hodně zdraví a tady je za nás taková písnička, která podle nás mapuje všechno dobré, co se tady stalo. Šťastný a veselý…,“ dodává člen Nightwork Kuba Prachař.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The...

Hudba

Becky Hill vydala break-up track “Better Off without You” ve spolupráci s Shift K3Y. Britská hvězda, která byla v roce 2019 ve Velké Británii...

Hudba

Další pokračování příběhu od Robina Schulze je tady v podobě oficiálního videoklipu.

Hudba

Na propagaci alba Selena přidává další natočený videoklip.

Reklama

You cannot copy content of this page