Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Producent GRiZ a jeho živý future funk se vrací do Prahy

Nezávislý producent taneční elektronické hudby a tvář současného future funku GRiZ se vrací do Prahy. Detroitský umělec se proslavil energickými koncerty, kde kombinuje živý zvuk saxofonu s EDM produkcí a odlehčenou funkovou flow. Vystoupí 29. února 2020 v Rock Café. Vstupenky koupíte za 395 Kč od 6. prosince na fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.

Letos GRiZ zazářil se svou doposud nejambicióznější a nejosobnější deskou „Ride WavesL“ s hostujícími Wiz Khalifou, Snoop Doggem nebo Dramem. „Některé vlny tě smetou, ale nedá se dělat nic jiného, než se zvednout a zkusit to znovu. Věci přicházejí a zase odcházejí a život se skládá z toho dobrého i špatného,“ prozradil o nahrávce její autor. Od letošní novinky stihl vydat další sérii kratších EP, na nichž se hudebně vrací ke svým energickým dubstepovým začátkům plných heavy beatů. Takovým příkladem je i banger „Griztronics“ s hostujícím producentem Subtronics, který na Tik Toku nasbíral téměř miliardu streamů a v americké taneční hitparádě se vyšvihl na deváté místo.

Debutové album vydal GRiZ v roce 2011, skutečně prorazit se mu však podařilo až o pět let později nahrávkou „Good Will Prevail“ debutující na prvním místě elektronické hitparády iTunes. Od svého coming outu na svém blogu v roce 2017 se stal podporovatel LGBTQ+ komunity. Kromě pravidelného hraní na akcích spojených s měsícem hrdosti se také stal tváří kampaně značky spodního prádla, jejíž výtěžek byl darován na podporu osob z LGBTQ+ komunity bez domova.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Pro výstižné pojmenování úspěchů hudebníka Alvara Solera a jeho hvězdné hudební dráhy lze jen těžko hledat jiné slovo než senzace. Autor letních hitů jako...

News

Nejčastější otázky k cestování mimo okresy a formuláře zdarma ke stažení.

News

Polní nemocnice v pražských Letňanech vystavěná kvůli koronavirové epidemii bude zrušena. Na dnešní tiskové konferenci to řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný. Záložní nemocnice v...

Reklama

You cannot copy content of this page