Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Lifestyle

TIP NA VÁNOCE: Billie Eilish: Fankniha (100% neoficiální)

Všechno, co potřebuješ vědět o temné princezně popu. Billie Eilish vzala svět pop music útokem. Její hudba má jasný názor, její styl je jedinečný, její texty nenechají nikoho chladným. Ve fanknize najdeš spoustu úžasných faktů o Billie, kvízy i zákulisní informace, které ti nesmí uniknout. Dostaň se této hudební megastar pod kůži! – takový popis nese nová fanouškovsky vydaná knížka.

Knihu seženete v každém knihkupectví do 300 kč. Billie patří v současné době k nejvýraznější osobnosti vůbec, celý letošní rok patří v muzice jen jí. Pokud tedy chcete udělat radost svému blízkému, který zpěvačku má rád, je tohle perfektní dárek pod stromeček.

Nedávno Apple dokonce zaplatil pětadvacet milionů dolarů za autorská práva k dokumentu o zpěvačce Billie Eilish. Dokument poběží na Apple TV+ a bude sledovat zpěvaččin život po vydání jejího debutového alba. Sedmnáctiletá Billie Eilish byla tento týden Applem oceněna jako umělkyně roku v rámci vyhlašování prvního ročníku Apple Music Awards.

Podle zprávy magazínu Hollywood Reporter bude snímek režírovat R. J. Cutler a dokument vznikne ve spolupráci se společností Interscope Records. Ve filmu uvidí diváci nejenom samotnou zpěvačku, ale celou její rodinu, a ochuzeni nebudou ani o zákulisní záběry ze zpěvaččiných veřejných vystoupení. Svou premiéru by si dokument měl odehrát v roce 2020.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Společnost Apple v minulosti uvedla některé hudební dokumenty na své hudební streamovací platformě Apple Music – jednalo se například o titul The 1989 World Tour (Live) s Taylor Swift nebo snímek Songwriter o Edu Sheeranovi. Dokument o Billie Eilish bude ale určen k odvysílání ve službě Apple TV+. Za tímto krokem pravděpodobně stojí rozhodnutí společnosti Apple vydávat veškerý autorský obsah exkluzivně v rámci služby Apple TV+ a nerozdělovat filmy mezi dvě různé platformy.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Filmy & seriály

Billie Eilish sdílela živou verzi písničky „ilomilo“ převzaté z jejího připravovaného dokumentárního filmu The World’s A Little Blurry. Film dorazí na Apple TV +...

Blog

Spouštíme svůj vlastní e-shop na adrese Caseshop.cz. Mrkni i ty na naší limitovanou nabídku krytů na svůj telefon.

Filmy & seriály

Billie Eilish údajně hledá soudní příkaz proti muži, o kterém tvrdí, že ji obtěžuje mimo domov v Los Angeles. Podle magazínu The Blast zpěvačka...

Hudba

Billie Eilish vydala svoji dlouho očekávanou spolupráci s Rosalií – níže si poslechni „Lo Vas A Olvidar“. Rosalía poprvé diskutovala o společné dráze v...

Reklama

You cannot copy content of this page