Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Zpěvačka Sigrid, Tones and I nebo skupina The Lumineers bude na Colours of Ostrava 2020

Ti z vás, kteří netrpělivě čekají na oznámení prvních hvězd festivalu Colours of Ostrava, se mohou radovat a pomalu začít vytahovat peněženky. Na Colours v červenci příštího roku vystoupí americká kapela Twenty One Pilots a nově také oznámená zpěvačka Sigrid.

Mezinárodní hudební festival Colours Of Ostrava k první oznámené hvězdě Twenty One Pilots přidává další kapely a hudebníky mnoha žánrů: folkrockové The Lumineers, mystickou severskou formaci Wardruna, australskou zpěvačku Tones and I, proslavenou hitem “Dance Monkey”, německou pochodovou techno dechovku Meute, divoké ruské The Hatters a odvázané ska-punk-rockové Bazzookas z Amsterdamu.

TIP: Twenty One Pilots budou na Colours of Ostrava 2020

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Sigrid je norská zpěvačka a skladatelka. V roce 2017 dosáhla mezinárodního úspěchu se singlem „Don’t Kill my Vibe“, v lednu 2018 pak získala ocenění BBC Music Sound of 2018. Její první album vyšlo v roce 2019.

V roce 2016 podepsala smlouvu s Island Records, a v roce 2017 zde vydala singl „Don’t Kill my Vibe“. Píseň měla úspěch v Norsku, Austrálii i Spojeném království. Sigrid následně vystoupila na Park Stage v Glastonbury. Deník The Guardian poté dokonce naznačil, že by mohla být v příštích letech hlavní hvězdou festivalu. Podílela se také na sountracku k The Sims 4: Rodičovství, právě se svým hitem Don’t Kill my Vibe ve fiktivním jazyce simlištině. V srpnu 2017 vystoupila na festivalu v Readingu. V témže roce také přispěla na soundtrack k filmu Liga spravedlnosti s coverem klasiky „Everybody Knows“ od Leonarda Cohena z roku 1988.

V roce 2018 vyhrála v anketě Sound of… britské BBC. V únoru 2018 získala ocenění Objev roku na Spellemannprisen 2017. Její první plnohodnotné album „Sucker Punch“ vyšlo 8. března2 019 u Island Records.

Devatenáctý ročník festivalu Colours of Ostrava se uskuteční ve dnech 15. až 18. července 2020 jako již tradičně v industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Tones and I přichází s novým hudebním videoklipem k novému singlu, „Ur So F ** King Cool.“ V novém singlu australská zpěvačka a producentka...

Hudba

19. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava se z důvodu koronavirových opatření a nepříznivé situace pro pořádání velkých akcí přesouvá na příští rok –...

Hudba

Tones and I vydala nedávno dva nové nové singly. „Bad Child“ a „Can’t Be Happy All the Time“ jsou prvními singly, které pocházejí od zpěvačky...

Hudba

Tones and I vydala rovnou dva nové nové singly. „Bad Child“ a „Can’t Be Happy All the Time“ jsou prvními singly, které pocházejí od...

Reklama

You cannot copy content of this page