Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Osobnosti

Britney Spears bude debutovat na výstavě umění, místo toho, aby složila novou muziku

Galerie umění ve Francii oznámila konání výstavy zobrazující umělecká díla namalovaná Britney Spears koncem tohoto měsíce. Galerie Sympa v jihozápadní vesnici Figeac sdílela podrobnosti o výstavě na Instagramu a psala, že byla přímo nadšená oznámením, že zahájí první samostatnou show od zpěvačky @britneyspears.

Vernisáž výstavy 18. ledna je nazvaná „Sometimes you just gotta play!!!!!“, což je inspirováno titulkem Spears napsaným na Instagramu minulý rok, když zveřejnila informace o své malbě.

Galerie říká, že výstava poběží „till the world ends“, což je titulek ze stejnojmenné písničky Spears z roku 2011. Květinová malba sloužící k propagaci výstavy je jedním dílem od samotné zpěvačky darovaným v roce 2017 na charitativní aukci v Las Vegas, aby pomohla obětem natáčení hudebního festivalu.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Filmy & seriály

Dokument Britney Spears „Framing Britney Spears“ bude od tohoto týdne k dispozici pro britské diváky. O filmu, který se dívá na kariéru zpěvačky a...

Hudba

Poslechni si povedený mix dvou velkých hitů, který dominuje aplikaci TikTok.

Hudba

Princezna popu Britney Spears překvapila v pátek fanoušky jakmile na streamovací služby vydala písničku s názvem „Mood Ring (By Demand)“. Píseň byla produkována DJem...

Filmy & seriály

Blbnutí před kamerou stálo Britney Spears zlomenou nohu. Na videu je slyšet hlasité křupnutí.

Reklama

You cannot copy content of this page