Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Hayley Williams poodhalila další novinky ze svého sólového projektu

Hayley Williams v prosinci 2019 oznámila, že letos vydá novou hudbu. A fanoušci nyní mohou mít představu o tom, kdy jí můžou očekávat. Její sólový projekt Petals For Armor nedávno na své webové stránce ukázal třísekundovou upoutávku. Odhaluje to, co se zdá, jako by bylo datum vydání projektu: 22. ledna 2020.

Hayley Williams zveřejnila tři černé čtverečky na svém oficiálním účtu Instagramu už 6. ledna. V důsledku toho její fandové věděli, že něco bude oznámeno nebo aktualizováno, pokud jde o Petals For Armor.

Williams v příspěvku na uvedla, že se jedná opravdu o speciální projekt v lednu. Kromě toho byly spatřeny plakáty připravovaného projektu v různých městech ve Spojených státech. Fanoušci ve velkých městech, včetně New Yorku, sdíleli na sítích obrázky plakátů na Twitteru.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
View this post on Instagram

◼️▪️▪️

A post shared by Petals For Armor (@petalsforarmor) on

TIP: Hayley Williams ze skupiny Paramore se chystá na vlastní sólovou dráhu

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Hayley Williams přispěchala s novou písní „Over Yet“, poslední singl z jejího debutového sólového LP Petals for Armor, které vyjde 8. května přes Atlantic...

Hudba

Hayley Williams zveřejnila lyric video ke svému novému singlu Roses/Lotus/Violet/Iris. Členka skupiny Paramore vydala minulý měsíc své debutové sólové EP „Petals For Armor I“,...

Hudba

Hayley posílá druhou vlaštovku ze svého solového projektu.

Hudba

Pokud Vám chyběl hlas Hayley, tak tady je v novince "Simmer".

Reklama

You cannot copy content of this page