Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

James Arthur ruší lednový koncert v Praze

Zdravotní důvody jsou příčinou odložení koncertu, měl by přijít nový termín koncertování.

Britský zpěvák James Arthur odkládá zbytek svého evropského turné, tedy i pražský koncert naplánovaný na 28. ledna do Fora Karlín. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, který bude ohlášen v následujících týdnech. Vstupenky je i tak možné vrátit do 2. března 2020 v místě nákupu.

Arthur musel v minulých dnech podstoupit operaci a potřebuje nějakou dobu na rekonvalescenci. Všem svým fanouškům posílá hlubokou omluvu a poděkování za hezké zprávy a pochopení. Arthur doufá, že bude schopen opět brzy vystupovat a co nejdříve znovu naplánovat celé turné.

V roce 2012 se James Arthur stal doslova přes noc popovou hvězdou první třídy, když jeho debutový charitativní singl Impossible doputoval na první příčku hitparád ve více než padesáti zemích světa. Singl Say You Won’t Let Go se stal dvanáctou nejúspěšnější skladbou na Spotify vůbec a dostal se tak mezi šedesát skladeb, které kdy překonaly hranici miliardy streamů. Historicky nejúspěšnější účastník britského X Factoru minulý rok vydal třetí desku You, kterou celou věnoval svým fanouškům. 

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

IAMX 5.10.2020 Kino Lucerna, Praha. Easy Life 18.11.2020 MeetFactory, Praha

Hudba

Nejenže James Arthur vydal svůj nový singl „Treehouse“ s Ty Dolla $ign a Shotty Horroh, ale vydal také seznam skladeb pro své nadcházející třetí...

Reklama

You cannot copy content of this page