Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Justin Bieber vydá nové album Changes, posílá nový singl “Get Me” s Kehlani

Další novinky od Justina jsou tady – song Get Me s Kehlani, turné a hlavně nové album.

Justin Bieber právě teď oznámil své nadcházející páté studiové album – Changes. Nová deska dorazí už 14. února 2020 prostřednictvím RBMG / Def Jam vydavatelství. Před vydáním alba oznámil Bieber spoustu zastávek severoamerických turné a to evropské by měl co nevidět přidat.

Také na svoje sítě, včetně YouTube zveřejnil svůj nejnovější singl „Get Me“, ve spolupráci s americkou zpěvačkou Kehlani. Poslechněte si už druhý singl z připravované desky právě teď:

Deska “Changes” samozřejmě bude zahrnovat Bieberovu dříve vydanou skladbu „Yummy“. Zpěvačka Kehlani se navíc připojí k vybraným datům turné spolu s americkým raperem Jaden Smith.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Pokud hovoříme o singlech, není to první Justinova spolupráce za poslední roky. V roce 2018 se Bieber připojil k Quavo a Chance the Rapper na singlu „No Brainer“ od DJ Khaled. Také se spojil s Poo Bear pro skladbu „Hard 2 Face Reality“. V předchozím roce umělec sdílel píseň “Friends“, napsanou spolu s producentem BloodPop®.

Kromě toho na Justinově e-shopu je na předobjednání box, který obsahuje jak novou desku, tak nové plakáty, trenky k singlu “Yummy” a samolepky. Album vychází jak na LP, tak i na kazetě a v digitální podobě.

Podívejte se na kompletní americké zastávky turné:
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Justin Bieber oznámil podrobnosti svého nového alba „Justice“, které vyjde příští měsíc. Záznam bude šestým studiovým albem popové hvězdy a bude následovat po albu...

Blog

Spouštíme svůj vlastní e-shop na adrese Caseshop.cz. Mrkni i ty na naší limitovanou nabídku krytů na svůj telefon.

Hudba

Justin Bieber ohlásil speciální vystoupení na Valentýna svého kompilačního alba „Journals“ z roku 2013. Při sdílení zpráv na Twitteru popová hvězda odhalila, že virtuální...

Osobnosti

Justina Biebera má řada lidí zafixovaného jako kanadskou popovou hvězdu, která na sebe strhává nemalou pozornost nejen svým uměním, ale také svými skandály. Řada...

Reklama

You cannot copy content of this page