Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Koncert britského písničkáře Cavetowna se pro velký zájem přesouvá do klubu Roxy

Změna místa koncertu, ale koupené lístky vám samozřejmě platí dál.

cavetown

Vloni britský písničkář Cavetown zazářil deskou „Lemon Boy“ o strastech a radostech dospívání, kterou představil i v Praze. Po necelém roce se k nám 19. dubna opět vrací. Kvůli velkému zájmu se koncert původně plánovaný do Rock Café přesouvá do většího klubu Roxy. Vstupenky za stejnou cenu (440 Kč) jsou k dostání na fource.cz a u prodejců GoOut a Ticketmaster. Dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Ze studentského pokoje k posluchačům po celém světě. Robin Skinner aka Cavetown pochází z hudební rodiny a svůj hudební talent začal rozvíjet už jako malý kluk na ukulele. Později sdílel na youtube covery oblíbených písní například od Twenty One Pilots nebo Eda Sheerana.

Tam také získal silnou fanouškovskou základnu, se kterou sdílí celý svůj život. Hudba Skinnerovi pomáhá vyrovnávat se s nástrahami skutečného světa: „Zpívám o věcech, které se mi dějí a o kterých je pro mě těžké hovořit. Proto je moje tvorba tak otevřená a od srdce. Myslím, že právě proto ji lidé poslouchají,“ nechal se slyšet.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Ze studentského pokoje k posluchačům po celém světě. Vloni britský písničkář Cavetown zazářil deskou Lemon Boy o strastech a radostech dospívání. Letos na ni navazuje novou kompilací Animal Kingdom. Cavetown a jeho...

Reklama

You cannot copy content of this page