Lady Gaga chystá vydat svůj první sólový singl po čtyřech letech pravděpodobně už v únoru. Už v červnu byla Gaga v nahrávacím studiu se svým tehdejším přítelem Danem Hortonem. Jednalo by se tak o první singl od doby posledního alba „Joanne“, vydaného v říjnu 2016.
Na internet unikají zprávy, že by se nový singl mohl objevit už 7. února, zatímco album vyjde až později v roce 2020.
„Gaga za poslední rok ve studiu tvrdě pracovala a je nadšená z toho, co udělala. Zůstala věrná tomu, co umí nejlépe a první singl je opět popovou zálěžitostí.”, prozradil velmi blízký a důvěřivý zdroj pro hudební magazín.
Lady Gaga začala mluvit o Danu Hortonovi už loni v květnu poté, co se v únoru rozešla se svým bývalým přítelem Christianem Carinem. Ti prý začali pracovat na nových skladbách v jejich hollywoodském pozemku, který kdysi patřil Franku Zappovi.
