Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Mandrage definitivně končí a ruší turné

Smutná zpráva pro fanoušky kapely.

Skupina Mandrage na svůj Facebook před chvílí poslala oznámení, že ruší téměř celé koncertní turné. Kluci odehrají jen sobotní koncert v pražském Foru Karlín. Ovšem bez zpěváka Víti Starého, který se zbytku kapely přestal komunikovat. Z prohlášení vyplývá, že to možná bude poslední vystoupení kapely vůbec.

„Ahoj všem, bohužel nemáme jinou možnost, než oznámit, že s výjimkou koncertu v pražském Foru Karlín rušíme celé nadcházející turné Dlouhej únor,“ informovala dneska kapela na svém Facebook profilu.

„Všichni jsme do poslední chvíle věřili tomu, že to zvládnem a že to bude fajn. Že odejdeme ze scény s čistým štítem a třeba se zas jednou, celí šťastní, vrátíme. Naše plány ovšem náhle vzaly za své,“ informovali členové Mandrage s tím, že se nakonec nepovedlo to, o co se tak moc snažili.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

„Navzdory tomu, že jsme se všichni snažili, aby se Víťa dal do kupy, navzdory tomu, že jsme minulý týden začali všichni zase zkoušet, navzdory Víťovu zdánlivě znovu nabytému elánu, navzdory všem dohodám. Víťa s námi před dvěma dny opět prakticky přerušil komunikaci, v jedné z mála SMS zpráv, které nám poslal, stálo, že chce turné zrušit. A tak se nedá nic dělat.“ 

Rozloučíme se s vámi v sobotu ve Foru Karlín. Voláme našim kamarádům, zpěvákům, producentům, všem, které máme rádi a zveme je, aby nám pomohli pochovat naši kapelu. Ukazuje se, že máme kolem sebe spoustu skvělých lidí, kteří nás přijdou podpořit, řada z nich i přes své původní sobotní plány, a kteří se uvolili takhle narychlo naučit naše písničky. Zahrajem si spolu naposled, i když ne v sestavě, v kterou jsme do poslední chvíle doufali“.

Moc se omlouváme všem z vás, kteří máte koupené lístky na další plánované štace, ale nemůžeme nic dělat. Vstupné bude samozřejmě možné standardní cestou vrátit. Omlouváme se i všem pořadatelům, médiím, partnerům. Je to trapné a je nám to celé upřímně moc líto,“ dodali členové.

„Děkujeme i Víťovi za všechno, nebejt Tebe, tahle kapela by ani nevznikla a nikdo z nás by dneska nebyl takovej, jakej je. Třeba to vážně ještě může bejt dobrý. Myslíme na Tebe,“ vzkázali Matyáš, Pepa, Coopi a Franta.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Česká skupina Mandrage oznámila na Facebooku svým fanouškům, že jejich následující turné začátkem roku bude jejich z posledních. Hlavním důvodem je prý těžké životní...

Hudba

Česká skupina Mandrage nabízí nový videoklip, za kterým stojí v režii klipu k singlu “Vidím to růžově” duo Jordan Haj a Givinar Kříž. „Ačkoliv by...

Reklama

You cannot copy content of this page