Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Na Prague Summer Festival dorazí The Offspring a Little Big

Prague Summer Festival přidává další jména – The Offspring a Little Big.

Nová pražská hudební série Prague Summer Festival nabídne v červnu a červenci tohoto roku v A-parku Ledárny Braník koncerty českých a zahraničních hvězd. Vystoupí ostrovní metalcorové hvězdy Bring Me The Horizon, americká rocková legenda Foreigner, organizátoři nově ohlašují The Offspring a Little Big.

Stačilo pár let, aby se z klubové kapely Little Big, založené roku 2013 v ruském Sankt – Petěrburgu, stala hvězda vyprodávající haly. Čtveřice umí rozvířit stojaté vody, koktejl absurdity, šílenství a recese míchá v rytmu techna, hip hopu, r’n’b, EDM a nejrůznějších samplů. Že v bizarnostech a trefování se do ruských národních stereotypů rozhodně nehodlají ubrat, potvrzuje aktuální pětipísňové EP „Go, Bananas!“ vydané na podzim minulého roku. V Praze vystoupí 5. června.

Multiplatinoví The Offspring zahrají v Braníku 2. července. Tvůrci nezapomenutelných hitů jako „Bad Habit“, „Gotta Get Away“, „Why Don’t You Get a Job?“ nebo „Pretty Fly (For a White Guy)“. Jejich hudba zní z mnoha filmů i videoher, kapela se navíc dala slyšet, že se chystá brzké vydání nového, v pořadí již desátého alba, na kterém opět pracují s producentem Bobem Rockem (Metallica, Bon Jovi, Aerosmith aj.).

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Prague Summer Festival pořádá Ameba Production stojící za festivaly Rock for People a Kefír, sérií Rock for People Concerts a hudební konferencí Nouvelle Prague.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Ve dnech 1. – 14. června rozezní pražský A-park Ledárny Braník nový festival. Pod hlavičkou Prague Summer Festivalu se odehrají jednodenní koncerty českých i zahraničních hvězd...

Reklama

You cannot copy content of this page