Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Filmy & seriály

Nevíš na co se dívat? Zkus seriál Sexuální výchova na Netflixu

Tip na seriál na Netflixu, pokud nevíte na co koukat.

První řada seriálu sleduje dospívajícího středoškolského outsidera Otise Milburna, který se příliš nezajímá o sex, přestože je jeho matka sexuální terapeutkou. Jednoho dne se mu ale náhodou podaří poradit školnímu tyranovi, který se mu svěří se svými sexuálními neúspěchy. Otis nakonec po naléhání své spolužačky Maeve, do níž je tajně zamilovaný, rozjede tajnou placenou poradnu. Zde studentům radí, jak vyřešit sexuální problémy, a v této oblasti je také vzdělává.

Druhá řada se zaměřuje na Otise, jenž je během úspěšného vztahu s Olou zasažen krutou realitou středoškolské romantiky. Noví studenti narušují současný stav střední školy Moordale High, na které navíc dochází k epidemii chlamydií.

Otisovi se na samotném konci první série konečně podařilo dostat erekci, tudíž druhá série bude více prozkoumávat jeho sexuální touhy. Bude snažit ovládnout dovednost masturbace (jedna taková scéna proběhne za doprovodu písně I Touch Myself od Divinyls) a zjišťovat, jak uspokojit svou dívku. Také víme, že se bude chystat na své poprvé s Olou. Téma homosexuálního sexu bude taky prozkoumáno, především díky Ericovi a Rahimovi.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Britský komediální a dramatický televizní seriál Sexuální výchova vytvořila scenáristka Laurie Nunn. Seriál byl zveřejněn dne 11. ledna 2019 na streamovací službě Netflix.V hlavních rolích se objevili Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells a Kedar Williams-Stirling. Dne 1. února 2019 byla Netflixem objednána druhá řada, která měla premiéru 17. ledna 2020.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page