Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Pussycat Dolls se singlem “React” přijdou v únoru

Comeback je zjevně připraven. Podaří se holkám po několika rozpadech zabodovat na dnešní hudební scéně?

V show The X Factor koncem minulého roku Pussycat Dolls potvrdily vydání nového singlu „React“. K němu přidávají konečně i oficiální datum vydání, to připadá na 7. února. Zveřejněn byl i oficiální přebal singlu.

Nicole, Ashley Roberts, Carmit Bachar, Kimberly Wyatt a Jessica Sutta vyjedou také na zahajovací turné po Británii během dubna. V plánu bude pravděpodobně vydat i další studiovou desku. Ta by byla šestá v pořadí. Poslední navíc vyšla v roce 2009 a jmenovala se Doll Domination 3.0.

V roce 2010 byl oznámen rozpad této holčicí skupiny, pak se několikrát pokoušely holky vracet, ale nedařilo se jim to. No a koncem roku 2019 byl zase oznámen comeback, tak uvidíme jak dlouho to holkám vlastně vydrží.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Pussycat Dolls vznikly v roce 1995 jako čistě taneční skupina, ale od roku 2003 v sestavě Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Carmit Bachar, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt a Ashley Roberts působila i jako skupina pěvecká. V roce 2007 se k ní měla připojit Asia Nitollan, ta se ale pak rozhodla pro sólovou dráhu. V roce 2008 skupinu opustila Bachar. Skupina fungovala dál i bez ní. Skupinu postupně opustily všechny členky a zbyla v ní jenom Scherzinger. Robin k ní tedy přidala čtyři nové členky, ale pak skupinu opustila i Scherzinger a skupina se rozpadla. Stalo se tak roku 2010. Robin teda začala hledat další nové členky. Vystřídalo se jich několik, ale koncem roku 2012 už byla známa finální formace. Jako Pussycat Dolls fungovala do začátku roku 2013. Potom jí Robin změnila jméno z důvodu možného návratu původní formace a funguje jako úplně nová skupina.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Jak jste si všichni mohli všimnout, The Pussycat Dolls jsou zpátky na scéně se svojí taneční a chytlavou peckou React. Musíme teda říct, že...

Hudba

Pussycat Dolls se sešly v sobotu na svém prvním živém vystoupení po deseti letech, aby zazpívaly svoje dávné hity v show The X Factor...

Reklama

You cannot copy content of this page